reklama

Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

Zdravím,
mám jeden dotaz ohledně zkušeností s cyklooblečením od fy CYCLOSCHEIN. Chtěl bych se teď na novou sezonu trochu dovybavit oblečením a dostal jsem tip na uvedenou firmu. Ceny vypadají dost dobře ale nemám možnost si to někde prohlédnout v reálu. Jedná se mi o cyklo bundu "ART 380 Jarní bunda Makaro" a dlouhé kalhoty "ART 271 – Dlouhé kalhoty se šlemi". Jestli máte někdo nějakou zkušenost s uvedenými výrobky dejte mi vědět.
Díky za případné reakce.

[ Zpět ]
Datum: 03.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (fabio)
  • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

         

    ...už to tu šlo, viz historie neho hledáček nahoře :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (napřihlášený James)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

         

    třeba tu:

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1918...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (napřihlášený James)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

           

      Dík za info .... jen jsem chtěl reakci přímo na uvedené zboží.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (fabio)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

             

        Ve zmíněné diskuzi jsem psala osobní zkušenosti právě k jarní bundě. Já osobně už bych do ní nešla ani kdyby ji zlevnili na polovic.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

               

          Ahojky. Právě Tvůj kvalitní rozbor jsem si četl. Tak dobře .... MAKARO ruším z výběru. Nemáš ještě nějakou jinou zkušenost nebo tip. Dík.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (fabio)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

                 

            S ostatním oblečením od nich jsem velmi spokojená - mám coolmaxový trika s kr. rukávem, dámský drez, návleky na ruce i na kolena, termodres, dlouhé kalhoty bez kšand (tenký - ty mi zatím stačí, nejsem zimomřivá), šusťáky na boty, reflexní pásky. S tímhle vším mám super zkušenosti a vřele doporučuji.
            Zimní návleky na boty jsou u mě asi zřejmě na jednu (až jednu a půl) sezónu - jednak si musíš proříznout otvor pro kufr do něhož se mi teď již pravidelně navlíkne pedál když chci sestoupit (což je teda pěkný hnus) a pak se rychle prošlapou po obvodu. Po prvním použití jsem je musela znovu prošít a stejně se to prošlápne. Ale jinak funkčně jsou OK.
            Mám i neprofuk vestu, ale tam mi nevyhovovala guma - dělalo to blbou kapsu na břiše a pak ten přední šusťák. Ten se prostě rosí zevnitř, což je blbý.
            A do čeho bych nešla ani za nic, to je ta jejich sukýnka a pak pánské kraťasy. Materiál mi kvalitou i nemačkavostí silně připomíná tesil a i se tak chová. Prostě nepřilehne na tělo - odstává. Střihově mi také přijde že nic moc. A vnitří \"prádlo\" s pamperskou, to je děs běs...
            Prodávají to snad i zvlášť, ale to bych teda jako spodní prádlo pod své šatičky nepoužila ani kdyby mi za to platili.

            Co bych u nich uvítala, kdyby používali světlejší (event. reflexnější) barvy. To je na těch jejich oblečcích jediné mínus. Loni sice měli nějakou roli svítivě žluté, ale byla to nějaká jednorázovka a víc zatím není a není výhled, že by bylo. A přitom je to pro cyklistu ta nejideálnější barva - z hlediska bezpečnosti si teda myslím. Že se za tebou zblázní každá moucha je druhá věc - mě v sobotu na bundě dokonce dvě prováděli neřesti, což jsem jim tedy ihned zatrhla...

            Jo a mimochodem - na mé jarní bundě se objevují stále další a další vytržené nitky a to dokonce v místech, kam si suchým zipem snad ani nedosáhnu.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.04.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

                   

              Jo a pak ještě děti používají krátké topy - ty mají bohužel jen v menších veliksotech, takže matka od rodiny okrouhala. Ale nosila bych jej rovněž.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.04.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

                   

              Děkuji za vyčerpávající info. Tak jsem rozhodnut že do bundy nejdu ale dlouhé kalhoty si pořídím. Zkoušel jsem si bundu od CRAFTu a mám problém se střihem. Na moji postavu jsou vse moc dlouhé. Jinak se mi CRAFT zamlouvá. Tak uvidíme.

              [ Zpět ]
              Datum: 05.04.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (fabio)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

                     

                A co treba Axon, Biemme? Delaj dobre veci....Mam od axonu windstoperku a v pohode....

                http://www.axonsport.cz

                [ Zpět ]
                Datum: 05.04.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (imrvere neprihlasenej Michal)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

                       

                  OP Prostějov

                  [ Zpět ]
                  Datum: 05.04.2006
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (textilák)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení CYCLOSCHEIN ..ANO nebo NE ???

         

    už před dvěma lety jsem se vybavil společně s dcerou několika druhy oblečení od cycloscheinu a jsem moc spokojený.mame od nich dresy,bundy,dlouhé zimní kalhoty moc dobré i na běžky a dlouhé letňáky.oblečení nehýří tolik barvami ale je zato ušité na míru a funguje.mohu jen doporučit,pokud netrváte natom abyste na kole vypadali jako papoušek.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (breta ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

594 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024