reklama

Hostýnské vrchy – Rozhledna Kelčovský Javorník

Jeden z mých dalších výletů směřoval právě na Kelčovský Javorník (865 m. n. m.). Ten zejména v poslední době láká turisty a cyklisty na novou rozhlednu. Ta je 35 metrů vysoká a bezpochyby zapadá do okolní přírody. Na horu vede točité schodiště se 156 schody. Slavnostně otevřena byla 15. září 2015 a…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2016
Autor: Marťas004
  • Re: Hostýnské vrchy – Rozhledna Kelčovský Javorník

Pěkný výlet,"Kelčák" znám a vůbec, Hostýnky je vždy dobrá volba.
    Trochu mně překvapilo (to vezmi prosím jako nadsázku), že někdo může nevědět o termínu konání slavného bikemaratonu Drásal (23.ročník).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: pavelv
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Letos se jel Drásal o týden dříve než normálně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jako název Drásal znám, ale nevěděl jsem kdy a kde se jezdí... Třeba se účastním příště

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To seš dobrej když si troufáš na Drásala.
        Trasy Drásala neznám, ale mělo by to být dost podobný Sudetům a ty jsem si projel mimo závod. Musel jsem si z toho udělat etapovou jízdu a okruh jsem jel dva dny :-)
        Kdo to dává v 1 dni a za rozumný čas, tak klobouk dolů, ale jsou to šílenci :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2016

Není to tak hrozné, ten Drásal :-). Jsou různé trasy, já jel loni béčko (cca 57km) a také v 35°vedru jsem to dal za 5 hodin.
          Bylo 5 darebných stoupání na vrcholy a to vedro byl nářez.
          Na druhou stranu to byl můj první MTB závod v životě ( v 58 letech)a dost jsem se podivil co takové závodění obnáší. Od té doby jsem začal jezdit jinak a dnes již dělám běžné závody KPŽ ( okolo 56km) za 3 - 3,5 hoďky.
          To jen tak na okraj k Drásalovi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: joudazbrd
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkný výlet, příjemné počtení.
    Dovolila bych si poznamenat jen drobnost - je to Kelčský Javorník...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

děkuji za opravu :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2016
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

209 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018