reklama

Sportovní kamera na kolo

Zdar všichni, pomalu začíná letní sezona a konečně jsem se dokopal k tomu pořídit si nějakou tu sportovní kameru na řidítka, ale na trhu je jich poslední dobou fakt hafo, tak se chci zeptat. Máte někdo nějakou? kterou byste mi mohli doporučit. Předem dík

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.06.2016
Autor: Petrnovak
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Jaký máš cenový rozsah?
    Co od toho očekáváš?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    A co takhle tady pohledat než zakládat další téma, už se to tu probíralo několikrát.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2016
    Autor: miro5
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Poridil jsem vloni Sony Action Cam

    http://www.sony.com/electronics/actioncam/fdr...

    Funguje. Cetl jsem srovnani s tusim GoPro Hero, jsou si velni podobne v parametrech, rozhodnuti je pak zjevne podle osobnich priorit.
    Pro me byla dulezita bezproblemova kompatibilita s ostatnim Sony zarizenim.

    Pokud se budes sbazit vybirat neco blizko spice, moznosti moc neni. Pokud pujdes o patro niz, je tam toho tolik, ze ty recenze ani nestihnes precist.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Ta Sony je na mě moc drahá už, nechce se mi dávat skoro 6k za kameru co nevim jestli jí hned nerozmlátim :D. Já jsem koukal na kamery buď ISAW.. a nebo koupit použitý gopročko.. tak teď mám vnitřní dilema co z toho :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2016
      Autor: Petrnovak
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Zrecykluju tohle téma...

    Máte někdo představu, jak použitelně může točit tohleto?
    http://shop.sunnycam.co.uk/SunnyCam-Sport-Edition

    Zorný úhel 150 stupňů mi připadá hodně zajímavý, zatímco "až" hodinová výdrž není žádná sláva, hlavně je otázkou, jaká bude reálná výdrž.

    Nějak se mi nedaří najít žádnou recenzi, našel jsem jen video s vyndáním z krabice a pak nějakýho blázna, co chytá ryby. Jinak se asi všechno od SunnyCam týká té staré obludy, co nazývají Classic.

    Původně jsem se sice klonil spíš k téhle hračce http://ivuecamera.com/products/horizon-pro-1080p ale jednak to zřejmě do Česka vůbec objednat nejde a potom mi 90 stupňů připadá málo, i když možnost streamování obrazu přes Wifi je určitě lákavá.

    Netvrdím, že pro kolo neexistují lepší řešení, ale hledám něco použitelné i na inliny a pro (orientační) běh... :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2016
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Ta reálná doba bude asi dost srandovní a postupně čím dál srandovnější.
      Důležitá taky váha, aby ti to při běhu neutrhlo uši a nos. Chvilku to určitě nevadí, ale po pár minutách už můžou bejt ty brejle pěkně nepříjemný. Zvlášť pokud by ideálně neseděly a někde trochu tlačily.
      A hlavně bych se obával skel brýlí. Stupně čirosti, průhlednosti, odolnosti. Aby ses s nima po pár použitích (nebo hned) někde nepřerazil. Na horších sklech ti třeba takový ostrý boční světlo udělá docela slušný mlíko.
      Na ryby určitě bezva. Nasadíš na chvilku, v klíčový okamžik, který trvá dvě minutky a moc toho nenaskáčeš, nenahrkáš.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportovní kamera na kolo

             

        Tak ja doufam, ze realna doba by se mohla tentokrat trochu blizit te uvedene a nedopadne to jako u minuleho vyrobku, ktery jsem nejenom v zapeti vratil, ale navic jsem o nem napsal docela dlouhou recenzi... :-)
        https://www.czc.cz/rollei-actioncam-sunglasses...

        Teoreticky by slo nahravani prodlouzit externi baterii, ale netroufam si hadat, zda je pripojeny USB kablik slucitelny s nasazenymi brylemi... pochybuju... :-/

        Je docela dobry postreh, ze ani u jednoho vyrobku neuvadi hmotnost. Nasel jsem ji akorat u starsi Ivue crossfire - weight: 1.5oz, coz by snad melo byt 43g? Ty novejsi budou nejspis vazit vic.

        No porad mi to pripada pouzitelnejsi (a nenapadnejsi) nez GoPro na cele, ale mozna se upinam ke zcestne koncepci.
        Kazdopadne ze zaberu z brusli tocenych Mobius kamerkou na rameni nekteri lide pry dostavaji morskou nemoc, coz by tady snad mohlo byt lepsi, ne?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2016
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sportovní kamera na kolo

               

          Přilep si na čelo bondpaskou mobila, natoč pár set metrů na bruslích a hned poznáš, jak se kymácíš a kolik diváků půjde vrhnout... :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sportovní kamera na kolo

                 

            Veril bys, ze ani jeden z mych mobilu nema fotak?

            Jako primarni telefon mam stale Siemens SK65 (v rade x65 to byla trochu vyjimka), jako sekundarni mam Siemens M55 (k tomu tusim sel pripojit externi fotak pro MMS, o toceni videa se nikomu jeste nesnilo) a pak mam ve skrini Nokii 3300 a Siemens S6 power. Proste jsem mobil s fotakem nikdy nevlastnil...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.07.2016
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sportovní kamera na kolo

                   

              Já taky teď mám mobil, který sice má nějakou čočku a snímač, ale díky ne-kvalitě snímků se dá směle počítat mezi mobily bez foťáku.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sportovní kamera na kolo

                     

                To se ale nepocita, protoze za chvili bychom tu takhle meli motoristy, co by tvrdili, ze motor jejich auta ma tak malo koni, ze smele muzou jezdit po cyklostezkach...

                Proste nastroj mas! ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.07.2016
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sportovní kamera na kolo

                 

            Tak už můžem počítat diváky, co půjdou vrhnout, jak jsi navrhoval...

            Treba takhle, ti co vrhli ať klikaj na minus (u tohohle příspěvku) a ti co nevrhli nechť kliknou na plus. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2016
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Tak nakonec jsem neodolal a pořídil si hračku od SunnyCam z Anglie. Už si s ní pár hodin hraju a zatím koupě nelituju.

      Výrobce slibuje, že zvládne nahrávat hodinu. Mně (v klidu položená na skříni) vydržela na první pokus natáčet 70 minut, takže asi nekecaj.
      Trochu hloupé je, že se nedá vůbec nic nastavit, prostě točí 1080p/30fps a nejspíš nic jiného neumí. Dá se akorát nastavit čas (plus varianta schovat) a to byla docela odysea než se povedlo... :-)

      První pokus o natáčení jízdy na inlinech. :-)
      https://vimeo.com/176755542

      S ohledem na velikost objektivu ten obraz není úplně špatný (aspoň venku, uvnitř je to horší) a ve srovnání s Mobius kamerkou na rameni, se to výrazně méně houpe...

      Úhel záběru je opravdu širokej (udajně 150°), takže všechny sloupy a podobně jsou prohnuté, ale stejně díky pohybům očí vidím mnohem víc než je pak v záběru, takže jak jsem na začátku uvažoval kamerce, co zvládne 90°, to by rozhodně bylo málo...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2016
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportovní kamera na kolo

             

        Tak ještě jedno testovací video, tentokrát z lezecký stěny. Já myslím, že to točí hodně hezky, i když je samozřejmě otázka, jestli takový video má nějaké využití... :-)
        https://vimeo.com/178076707

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2016
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Přihodím pár postřehů k brýlokamerce od SunnyCam, kdyby o ní náhodou někdo uvažoval...

      Nikde jsem nenašel hmotnost, tak jsem ji před chvilkou zkusil zvážit. V provozním stavu (karta, nabitá baterie, čirá skla) váží 61 gramů.
      To je předpokládám méně než kterákoliv GoPro. Samotná Mobius kamerka vůží méně, ale dohromady s nějakým držákem už to vyjde skoro na stejno.

      Zkoušel jsem nechat brýle natáčet s připojeným USB kabelem k battery packu a funguje to (třeba můj Olympus TG2 odmítá fotit při nabíjení), po zhruba šesti hodinách se to vypnulo, protože se zaplnila 32GB karta. Normální USB kabel je dost protivnej, ale kdyby se sehnal (nebo vyrobil) microUSB kabel s co nejmenším konektorem a tenkým ohebným kablíkem, teoreticky by to šlo provozovat s baterkou v baťohu...

      Zapnutí a vypnutí indikuje vibracema, myslím, že místo motorku by stačilo piezo, ale budiš. Během nahrávání na vnitřní straně nožky bliká zelená LED. Bohužel je umístěná tak blbě, že s nasazenýma brýlema na ni nevidím (stačilo by o pár mm blíž ke sklům a viděl bych), ale v šeru je naopak hezky vidět zelené kolečko, které se mi promítá na spánek...

      Dírka pro mikrofon je ve stejném místě jako LEDky, čekal bych, že tam bude před větrem celkem chráněná, ale není tomu tak. Na kole nebo inlinech v podstatě nic jiného než šustění vzduchu v záznamu slyšet není. Při pokusu o běh jsou slyšet moje kroky i lapání po dechu, ale šustění vzduchu je stále převládajícím ruchem. Přemýšlím, že bych dírku mikrofonu něčím přelepil, ideálně něco chlupatého jako mívají velké mikrofony... nějaký nápad?

      Vypadá to, že úhel pohledu kamerky směřuje trochu výše než můj pohled. Na klasické kolo asi super, na inliny v pohodě, ale na lehokole točím větší část oblohy než bych si představoval, zatímco kolena a čumák lehokola jsou na hraně záběru.

      Taky jsem zjistil, že hlavou vůbec nepohybuju tak plynule, jak jsem si myslel. Třeba rozhlédnutí v křižovatce zjevně není kamerový švenk. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2016
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Čau, dneska sem viděl v telce kameru lamax.. jak jí prodává ten zelenej otrava, chci se zeptat, jestli jí někdo máte, popřípadě jestli se vyplatí jí koupit?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2016
    Autor: MirkoS77
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Že by nějký vodník prodával kamery?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2016
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportovní kamera na kolo

             

        Noo já spíš myslel toho, co má vánoce i v létě a Black Friday v úterý :D.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2016
        Autor: MirkoS77
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sportovní kamera na kolo

               

          Tohodle? :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.07.2016
          Autor: Radler
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sportovní kamera na kolo

                 

            Ano přesně tak :D ale teď zpět k tématu :D máte někdo s tou X8 zkušenost?? Koukal jsem na youtubu na videa a na mě působí dobrý dojmem :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.07.2016
            Autor: MirkoS77
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sportovní kamera na kolo

                   

              A nechceš si koupit tu kamerku v brýlích, co jsem na ni dával odkaz výše, otestovat ji a napsat recenzi, abych věděl, jestli to má smysl pořizovat a nenaletěl jsem zase na nějaký krám? ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.07.2016
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sportovní kamera na kolo

                     

                To jako ať naletí někdo jiný? - ty budeš pěkný vykuk :-(

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.07.2016
                Autor: miro5
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sportovní kamera na kolo

                     

                Zaprvý se už neprodává :D a zadruhý, podle tvý recenze to nevypadá jako kvalitní produkt, ale spíš přemejšlim, že si tu x8 koupim a když nebude vyhovovat... tak ji prostě vrátim :D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 13.07.2016
                Autor: MirkoS77
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sportovní kamera na kolo

                       

                  Za prvý jsem myslel tu hračku od SunnyCam. To, že byl výrobek Rollei k ničemu už netřeba ověřovat...

                  Za druhý, když to prodává solidní e-shop v ČR, tak zase tolik neriskuješ, vrácení tě bude stát akorát čas + poštovné a když jim to odneseš na pobočku, tak ani to... u věcí, které v ČR koupit nejdou, je to složitější.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.07.2016
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Sportovní kamera na kolo

                         

                    Už je stejně pozdě, už jsem si objednal tu lamaxku :) tak kdyžtak se pak rozhodnu, jestli objednám i tu druhou nebo ne :)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 13.07.2016
                    Autor: MirkoS77
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Sportovní kamera na kolo

                           

                      Tak se kdyžtak pochlub, až s tím něco natočíš... :-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 13.07.2016
                      Autor: Jrr
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Sportovní kamera na kolo

                             

                        Jj určitě dám pak nějak vědět :)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 13.07.2016
                        Autor: MirkoS77
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Sportovní kamera na kolo

                               

                          To taky, ale hlavně nahrát na youtube nebo podobný server a ukázat, co jsi natočil... věčně se tu někdo ptá po kameře, ale vlastním videem se tu zatím pochlubili možná 3 lidi...

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 13.07.2016
                          Autor: Jrr
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Sportovní kamera na kolo

                                 

                            Teď jedu od víkendu na týden pryč, tak zkusim natočit tam něco, ale nebude to z kola no.. jenom normální záběry z výletu a tak :)

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 14.07.2016
                            Autor: MirkoS77
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sportovní kamera na kolo

                 

            Tak toho neznám a nikdy jsem ho neviděl:-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.07.2016
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Vlastní zkušeností jsem zjistil, že je to výsledně v podstatě zbytečný žrout času a zvyšovač nákladů jak finančních tak hmotnostních :)

    V podstatě mám tohle
    http://digitalni-kamery.heureka.cz/jvc-gc-xa1/

    akorát nekoupený za koruny ale za podstatně příjemnější cenu v USA.

    Umí to bez extra krytu točit pod vodou, má to pěkný obraz a je to šikovný do ruky a dobře to snáší přechody světlo stín. Zvukově fajn.


    No a pak jsem vlastní prakticky zjistil, že na silničku nebo na ježdění na kole po Praze či v přírodě je to opruznická věc okrádající mě o samotnou jízdu na kole, pořád jsem bádal mám něco v záběru ? Nemám to v záběru ?

    Otáčel s tím na řidítkách nebo bral do ruky ( na přilbu jsem to nechtěl to jsem se bál ) a zjistil jsem že pak nesleduji přírodu, dopravní situaci, povrchy cest a jen se zabývám kamerou...

    Nejvíc se mi paradoxně osvědčila na pěší výšlapy v horách, je fakt malý, ale stejně pak editace = časový opruz.
    Takže jsem poklesl k tomu, že jsem vždy celé video natočil na disk a nic jsem nestříhal a věřte mi není větší nuda, než 2hodinové video jízdy na silničce :)

    Milá kamera ale našla druhý život u dvou mladších synů, ti s ní jezdí na koloběžce v rampách, točí si tríčky a pak si to někam házejí na internet...

    Takže za mě doporučení nekupovat nic, vychutnávat si jízdu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Některé věci vypadají zvenku hůř neř zevnitř, pak kamerka ukáže, že vlastně žádné drama se nekoná.

      https://youtu.be/UQj8jggUJo4

      Jindy zase záběry z řidítek připomenou hezké okamžiky, a tak si ten zážitek vlastně zopakuješ znovu.

      https://youtu.be/e2DXNBn1A84

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2016
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sportovní kamera na kolo

         

    Kameru mám tuto https://www.mall.cz/outdoorove-kamery/sony-hdr... váha pouhých 63g, pro upevnění na řídítkách jsem použil http://www.aliexpress.com/item/New-Bike-Bicycle... a přestože je kamera lehká a malinká třese na tomto držáku jak osika, hodí se leda na asfaltku, na průjezdy lesem po šotolině je držák příliš dlouhý a moc kloubů, měli byste tip na nějaký kratší nejlépe bez kloubů.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2016
    Autor: miro5
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sportovní kamera na kolo

           

      Držák to nevyřeší, nejlepší bude asi hrudní pás, s držákem na kameru, zatím čekám až ho dodají.

      Na hlavě, si myslím, to není ono, protože se rozhlížíš, otáčíš a kýváš hlavou.

      Trup se tolik nevrtí a zároveň netřese.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2016
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sportovní kamera na kolo

             

        Na těle to bude odpružené asi nejlíp, jen mám obavy za švenkování, abych pak jel jak s spolknutým pravítkem :-) zatím bych použil nějaký vhodný držák který kameru zafixuje natvrdo k řídítkám - něco otřesů zachytí odpr. vidlice a něco stabilizace kamery, to co mám teď se hodí na asfaltku, na slušné lesní cestě je těch rázů nahusto a držák se rozkmitá, má sice spoustu otočných částí na přesné natočení kamery ale ty klouby jsou právě neodolné vibracím, ideální by byl asi gimbal kdyby nestál takovou pálku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Autor: miro5
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024