reklama

Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Chtel bych si koupit horske kolo a v ramci cenove hranice pokukuji po techto dvou kolech:

http://jizdni-kola.heureka.cz/cube-aim-pro-2016/
http://jizdni-kola.heureka.cz/ghost-tacana-1-2016/

Problem je, ze se nemuzu poradit s prodejcem, protoze jedno kolo prodava jeden prodejce a druhe jeho konkurent, takze je jasne, ze kazdy mi bude tvrdit, ze prave to, co prodava je nejlepsi...

Jezdit budu prevazne na lesnich a polnich cestach, vyjimecne silnice. Delka jizdy za den kolem 15-20km, max.40km.
Predem diky za vase rady.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.05.2016
Autor: gemarbes

Nejlépe hodnocené

2 hlasy
  • Re: Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Prašť jak bouchni. Prakticky totéž. Vybírej podle barvy. A nebo radši podle toho, jak se ti na kterém bude pocitově líp sedět a jet.

Mě (ne)baví, jak už se dneska prodejci ani neobtěžují uvádět tak nepodstatný parametr, jako jestli to má kola 26", 27,5" nebo 29". Takový zpestření pro potenciálního zákazníka, může zkusit hádat podle obrázku, nebo hrát bojovku s dohledáváním na netu... :-/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc: Cube nebo Ghost?

Obojí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky
03.08.2022
Najde se tu žena, která ráda jezdí na kole, ale nemá s kým? Hledám parťačku na kolo z Prahy do kopců jižním směrem…

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.
27.07.2022
Pro sportovně založené holčičí duše je tu skvělá nabídka. O víkendu 5. - 7.8. jedeme v partě na vodu (sobota) a…

Hledám: Parťačka na kolo

26.07.2022
Ahoj, našla by se tu parťačka na cyklovyjíždky z Prahy do přírody? téměř kamkoli se domluvíme.

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (5 přihlášených)

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022