reklama

Horské kolo kolem 16 tisíc

Ahoj,

nemůžu se rozhodnout mezi těmito koly:

http://archiv.author.eu/catalog/2015/cross...


https://www.specialized.com/cz/cs/bikes...

Co byste volili Vy?

Děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.04.2016
Autor: VSK
  • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

         

    Já ani jedno, ale author je asi o nepatrný fous lepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

           

      A byl by nějaký jiný tip na kolo? Nemusí to být striktně pouze tyto dvě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2016
      Autor: VSK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

             

        Záleží na co má být a co se bude od kola požadovat.
        Pro volnou odpolední projížďku po pevné lesní cestě Author v tomhle provedení stačí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

             

        Je to úplně jedno které si vybereš, vyber na kterém se ti pojede pohodlněji, v této cenové kategorii to je na pohodové rekreační ježdění, počítej ještě s nějakou tisícikorunou na doplnění doplňky jako světtlo,nosič,blatníky,stojan, atd. Nečekej tady nějakou zázračnou poradu, jezdící fanatik ti pohaní obě a jezdící rekreant ve tvé ceně neřeší ten či onen výrobek, pro něho je důležité aby dojel v pohodě-to pořešíš zkušební jízdou a zda ti sedne, pokud budeš chtít kolo za do 50tKč tak to už je jiná, to ti tady poradí abys nenaletěl. Chci tím naznačit že za 16t získáš pohodové kolo a třeba za do 10t už čekej po delším ježdění nějakou závadu, ale pokud to chceš rvát nějak extremně tak připlať.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2016
        Autor: miro5
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

               

          Před 4 lety jsem si kupoval kolo na takové to víkendové poježdění ... vzal jsem Author Dexter 26" za 11 tis. Je na tom Deore řazení s osmikolečkem a nějaký Tektro Auriga hydraulický kotoučovky a vidle RST Gila - nic moc kolo, ale jezdilo.
          Rok jsem na tom kole jezdil jen tak od hospody k hospodě, pak mě nějak popadla touha po dálkách. Už dva roky zvažuju, že ho vyměním za něco lepšího, na devětadvacítkách a zatím k tomu nedošlo (finance). S kolem jsem relativně spokojenej, hodil jsme na něj užší pláště, osadil tam nosiče na brašný a lítám na tom po asfaltě po republice a okolních státech.

          Ano, rám má už vcelku dost a když to pořádně naložím tak se to kroutí jak žížala. Vidle taky není bůhví jak vynikající. Ale jinak spokojenost. Na brzdy sáhnu čas od času jen na výměnu destiček, olej jsem zatím nevyměnil ani nedoplňoval. Řetěz měním když se vytahá a na řazení jsem loni vyměnil bovdeny a čas od času vyměním přetržený lanko.
          Nějakej ten singletrek se na tom dá taky, ale u mě se z toho stal takovej cesťák.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2016
          Autor: Cvrnda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

             

        Nechci být zlý... Ale obrať se na prodavače kol.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

         

    Zkusím se přiživit na tomto vlákně. Co říkáte na tohle kolo?

    http://www.bradsky.cz/trek-elite-85-2013...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2016
    Autor: Renda1
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

           

      Je to sice 26"" (v současné době už víceméně mimo mísu), ale za ty peníze naprosto perfektní kolo! Já bych ho bral :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2016
      Autor: Airline
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

             

        Dík, já vím, proto pořád váhám. Ale je to pro dceru, tak snad jí to pár let vydrží a pak ať si to řeší už sama.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2016
        Autor: Renda1
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

               

          Pakliže to vyznělo, že "26" jsou out, tak to jsem nemyslel: já sám mám dvě 26 a měnit je za 29 nebo 27,5 nemíním.
          Ber ho, mám stejný názor jako Lelek tady pode mnou :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2016
          Autor: Airline
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Horské kolo kolem 16 tisíc

           

      Pěkné kolečko, dobře osazené, dobrá volba.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024