reklama

Co na to říkáte

Můžete mi prosím poradit je dobré toto kolo za tento peníz ? http://www.sbazar.cz/ales.stefan/detail...
Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2016
Autor: Kankys
  • Re: Co na to říkáte

Záleží, kde a jak bys to chtěl provozovat. Spíš než uváděný MTB nebo trek je to takové divné fitnes. Pevná vidle (navíc hlína), cca 44 zubů jednopřevodník. To je tak na předvádění se někde na Modřanské, ale radši neodbočovat. Připadá mi, že je to splácanina, "co dům dal", nebo spíš v servisu zbylo. Některé díly (pro mě) zajímavé (hazka Sram X-9), ale jako celek ani na obrázku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačku na kolo

Hledám: parťačku na kolo
30.06.2022
Hledám parťačku na kolo (silniční i horské, ale silnici mám mnohem raději), z Prahy do kopečků jižním směrem, ev.…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

Hledám: Parťáka nejen na kolo
29.06.2022
Léto v plném proudu, a já nemám s kým vyjet na cyklovýlety někam dál nebo jen vyjížďky okolo komína. Chybí mi…

Hledám: Na kole do Středních čech i dál

28.06.2022
Ahoj, hledá se tu odvážná cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, do hor, víkendy i nevíkendy, na…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (15 přihlášených)

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

Bikepacking španělsky 2.část: Z Valencie přes Castilla-La Mancha

Po příhodách v Katalánsku nás čeká nový terén a další životní zkušenosti ve Valencii a Castilla-La Mancha.…
Kristina | 16.06.2022

RUNDREISE 2022: Brenner - Reschen - Maloja

Můj blog za rok 2022:Pro letošní expedici mě napadl Engadin a Maloja. Už nevím proč a který z těch dvou pojmů…
Quatsch | 16.06.2022