reklama

Co na to říkáte

Můžete mi prosím poradit je dobré toto kolo za tento peníz ? http://www.sbazar.cz/ales.stefan/detail...
Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2016
Autor: Kankys
  • Re: Co na to říkáte

Záleží, kde a jak bys to chtěl provozovat. Spíš než uváděný MTB nebo trek je to takové divné fitnes. Pevná vidle (navíc hlína), cca 44 zubů jednopřevodník. To je tak na předvádění se někde na Modřanské, ale radši neodbočovat. Připadá mi, že je to splácanina, "co dům dal", nebo spíš v servisu zbylo. Některé díly (pro mě) zajímavé (hazka Sram X-9), ale jako celek ani na obrázku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku na společné vyjížďky

18.07.2021
Nebaví Tě jezdit sama? Nabízím příjemnou společnost, návrh tras, servis kola, dopravu do vzdálenějších míst,...

Hledám: Kámošku na výlety na silničním kole

18.07.2021
Ahoj, hledám kamarádku na vyjížďky na silničním kole. Je mi 44 let, za rok najedu cca 9 tis. km. Jezdím různě,…

Hledám: Partnerku nejenom pro jízdy na kole

18.07.2021
Chtěl bych najít partnerku pro společné cestování na ekole Jsem vdovec, je mi 65 let
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (15 přihlášených)

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na…
Peggy | 26.06.2021