reklama

nevkus?

Tohle mi připomíná taxikářsko-mafiánskou grafiku ze sklonku devadesátých let.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.04.2016
Autor: Hrabosh
  • Re: nevkus?

A co dělá prohlídkový vůz Terezínem v Kaprovce v Praze, loví turisty? Ty malby jsou hnusné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ty si asi ještě nebyl v Terezíně, že?!?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Byl mockrát, ale před revolucí a nikdy v Malé pevnosti. Nechápu tvůj dotaz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to se pak nedivím. V Malé pevnosti by ti totiž auto bylo jaksi na prd...

Tím se ale nijak nezastávám vhodnosti výzdoby.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2016
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Jen pro tvou informaci, stále ti nerozumím. Jeden z nás dvou je natvrdlý. Ale už to nech, patrně nejde o nic důležitého.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.04.2016
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Reagovala jsem na tvé "...prohlídkový vůz Terezínem..." - do Malé pevnosti autem nelze a i ve Velké to na moc velké pojíždění není. Autem tak akorát dojet ke hřbitovu, jinak je to také v podstatě na pěško.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Terezín je město s dobře průjezdnými ulicemi, obrovským náměstím a kostelem s největšími vraty, jaké jsem kdy viděl. Rozhodně není žádný problém projíždět Terezínem autem skrz naskrz. Terezín není jen malá pevnost. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bavíme se o prohlídce města a to jaksi autem nelze. Tím se tak maximálně posuneš od objektu k objektu.

Hele, byla to zkrátka reakce na to "...prohlídka Terezínem..." což mě zkrátka praštilo do očí jako blbost - předloni jsem si Terezín prohlédla dost důkladně zvenčí i zevnitř.
                  Ty to tak nevnímáš, tak nemá smysl se o tom dál bavit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To máš asi pravdu. Mně se trochu posunuly dimense. Není to tak dávno, kdy jsem vozil maminku po Praze na výlet, protože už nemohla na nohy. Občas jsme zastavili a přesunul jsem jí na vozík. No a já jsem na těch berlách toho také moc nenachodil a když mne někdo vezl, tak jsem rád koukal okénkem a užíval jsem si to. I z toho auta se to nějak dá, blbě, ale je to lepší než nic.
                    Takže jsme si nerozuměli, to nevadí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nevkus je dost slabý, zbytečně slušný a k nim ohleduplný slovo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To jen kvůli tomu, že nemohu nalézt přiléhavý výraz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hrabosh

Hnus, prasárna, tančení na hrobech.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No to auto na mě fakt nepůsobí moc dobře, tak jsem si ty našla ty stránky, na které odkazují:
    http://terezin-private-tours.com/?page_type...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna

Terezin mne to prijde jako dobre viditelna reklama, a asi to ma i ocekavany efekt...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2018
      Autor: smrt
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

děs běs, ale tohle bylo dost podobný..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

To už je hodně staré auto.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

takové propadliště dějin :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak proč to lovíš z propadliště?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ano máš pravdu, vkusné to není, ale už to dlouho není ani trochu aktuální.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Narozdíl od toho věčně aktualního hesla?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Jindra8526

No a ? Prostě mi aktuální událost připoměla tu neakutální.
              Kdyby se myslelo jen aktuálně jako někteří, kteří o historii slyšeli jen z nějaké politické brožurkz, tak jsme už dávno v prdeli :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (19 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018