reklama

Cyklotrasy Kolínsko, Nymbursko

Dobrý den,
mám 10-ti měsíčního syna a dostali jsme super kolo :) Před těhotenstvím jsem strašně ráda jezdila na kole, ale bylo mi jedno kde. Teď bych vás chtěla oslovit a požádat o nějaké tipy na denní/půldenní projížďky se synem, aby to pro něho bylo záživné a také trošku bezpečnější než po hlavních silnicích. Všem děkuji za tipy :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.03.2016
Autor: Petule89
  • Re: Cyklotrasy Kolínsko, Nymbursko

Se podívej do mapy. Z Kolína můžeš např. do Hradišťka k písečáku a dál třeba ke Slavníkovcům do Libice.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotrasy Kolínsko, Nymbursko

S 10-ti měsíčním dítětem?!? Tak to se o zábavnosti cesty zatím moc starat nemusíš. Spíš plánovat pauzičky na protažení a najedení dítka.
    Předpokládám, že to kolo je pro tebe a zřejmě budeš jezdit s vozíkem, protože takhle malé dítě je na sedačku ještě hodně malé.
    V okolí Kolína i Nymburka je hodně asfaltových cyklostezek, kam se můžeš s vozíkem vydat naprosto bez problémů. Opravdu stačí jen strčit nos do mapy.

Cestu podél Labe bych ale vynechala o víkendech - je poměrně úzká a je tam velký provoz cyklistů a bruslařů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (9 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019