reklama

Jakým faktorem mažete řetěz?

Když začalo opět svítit a "pálit" slunce, je potřeba řešit UV ochranu, aby jarní sluníčko nespálilo tu zimní "cementárnu".

Jakým faktorem mažete řetěz? Mě totiž vždycky, i když ho namažu, časem zčerná...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.03.2016
Autor: hekynen
  • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

         

    já mažu modro červenou lahvičkou na šicí stroje :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

         

    nemažu ale stříkám. Stříkáním jednak obnovuji olejový film a druhak odfoukávám případnou nečistotu. A třeťak je to celkově rychlejší protože mohu rychleji točit při stříkání.
    Akorát to musím dělat častěji, protože časem zčerná taky.
    Hele a zkoušels jezdit jenom v noci? to by mohlo černání zpomalit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

           

      a nemáš strach, že si zastříkáš i kotouče? :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

             

        nemám kotouče takže ani strach z jejich zastříkání. Ale dík za upozornění, mohly by to být zajímavé pokusy o brzdění s naolejovanýma.
        Mám večka.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

               

          No, ráfek obvykle nedopadne o nic líp. Že z něj rovnou nekape olej ještě neznamená, že není mastný. Sprej je sfiňa :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

                 

            Já ty ráfky před stříkáním pečlivě chráním novinami. Olejový aerosol putuje vzduchem daleko a maže moc dobře.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.03.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

                   

              Jo, noviny část odcloní, tu co letí přímo :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.03.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

         

    Zacal jsem mazat teflonem TF4, ale po 200 km si retez zacal pohvizdovat, tak jsem presel na MD spray. Ten byl vybornej, ale duchod mi odstavil jeho zdroj, takze ted si chodim do krematoria pro skvarky. Efekt je stejnej.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2016
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

         

    To je z dnešního pohledu naprosto normální, přirozený jev a vývoj. I lidé černají, stačí se podívat, jak obyvatelé našeho národa jsou čím dál víc černí. A nejen oni, ale tento trend je celoevropský, možná celosvětový. Budoucnost patří černé! Vždyt' i k tomu Slunci nikdo nevzhlíží, dokud nenastane jeho zatmění, tedy dokud "nezčerná." Pak ho všichni v úžasu obdivují, pozorují skrze skla, černá jako uhel.
    A naše budoucnost? Vidím to hodně černě....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2016
    Autor: krosmen
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

           

      Nerad to opakuju, ale budoucnost patri aluminiu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

             

        To se nevylučuje. Černý elox.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

               

          Re!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2016
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

                 

            Žíšmarjá!! Voni už zase mastěj karty!! :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.03.2016
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

             

        Hliník je lepší, zejména ten z Humpolce.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2016
        Autor: krosmen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

         

    ...a nebo taky zrezaví :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jakým faktorem mažete řetěz?

           

      No to taky. Ale hlavně co? No KORODUJE, vy tupci!! :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2016
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

1559 cyklistů (4 přihlášení)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026