reklama

Umístění kamery

jaké máte vyzoušené nejlepší umístění kamery? Jak jezdíte? kamerku ve vodotěsném pouzdru nebo pouze kamerku v držáku? nevím, co je lepší. řekne někdo svou zkušenost? dík

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.03.2016
Autor: axi
  • Re: umístění kamery

         

    Na řídítkách, fest drncá
    https://youtu.be/UQj8jggUJo4

    Nejlepší asi bude na popruhu na hrudi, tolik tělem netočíš tak jak hlavou, ale zatím mi nedodali ty kšíry...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: umístění kamery

           

      To drncání mi tolik nevadilo, jako to škubání doprava doleva, jak manipuluješ s řídítky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2016
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: umístění kamery

             

        To je tím, že má zapnutou stabilizaci, která v případě téhle Sony znamená, že ořeže obraz a začne s ním nepřirozeně škubat. Pro tenhle typ vibrací je ta stabilizace nevhodná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2016
        Autor: vlákno
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: umístění kamery

         

    Ješté k té vodotěsnosti, ta moje odolá stříkající vodě. Má specialní futrál pro potápěče,ale ten cyklista často nepotřebuje.


    Myslím si, ze sásadní je nepřenááet to drncání z řídítek do kamery. Ta elektronika se s tím srovná, ale je to máznutý.

    Tedy raději kamkoliv na tělo, asi.
    Nebo na drona :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: umístění kamery

           

      na ramenní popruh od batohu. sice to při intenzivním šlapání trochu houpá, ale furt lepší než přímé rázy od kola.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2016
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: umístění kamery

         

    Tak na tomhle náměstí jsem byl před 48 lety ale na kole jsem si netroufl.Ostatně bylo půjčené.Ale záběr mě potěšil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2016
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: umístění kamery

         

    Vozím ji bez vodotěsného obalu (pokud neprší), míval jsem ji na řidítkách, teď jí mám u představce na horní rámové trubce. Musel jsem si na to ale objednat z Číny držák, nicméně nevyšlo to draho. https://youtu.be/crSjisdBe9M

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2016
    Autor: vlákno
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024