reklama

Hekynen x Hrabosh

HxH,nechcete udelat (ukažku foto souboj)?
Dotedka snažte zapominat ošklive hostorie hadky a odtedka snažte hezke pobavit!
Čau

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2016
Autor: Arabice
  • Re: Hekynen x Hrabosh

         

    Hledam tema hlavne nick a blacklist. Nepouživam nick a blacklist, moc nerozumim nick a blacklist. Všimla jsem ,že Jindra a druhy nepamatuji prezdivku psali,že jsem nick. Pred asi 3 dni poprve v živote jsem označila blacklist na Jindra. Po označeni black Jindra stejne dobre vidim na Jindru s šede. Neexstuje zmizet prezdivku Jindra??? Vim,že Facebook da blokovat osobu, bez ukazky osoby s blokovani, super , www.Nakole ne,škoda.
    Co je znamena nick?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2021
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Hekynen x Hrabosh

           

      Arabice je nick.
      Arnošt905 je nick.
      Je to název účtu pro zobrazení ostatním.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2021
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hekynen x Hrabosh

           

      Nick je přezdívka, kterou si zvolíš a pod kterou tady diskutuješ.

      Pokud si dáš někho na blacklist, pak jeho příspěvky vidíš šedé a nevidíš příspěvky pod jeho příspěvkem.
      Téma, které založí nevidíš - automaticky se ti uloží do "skrytých".

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Hekynen x Hrabosh

             

        super ,,skryt,,.

        Vim zbytečne hadky, vim zbytečne blacklist, bohužel musim blacklist a skyt na Jindra,musim. Jindra je jako maly kluk furt smazani komentary a furt označeni palec dolu. Opravdu Jindra je maly kluk ,bože! Když pustim www nakole už me boli oči a mozek na čteni jmeno Jindra a dlouhe texty.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2021
        Autor: Arabice
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Hekynen x Hrabosh

               

          To nejsi sama :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 19.09.2021
          Autor: radka
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky

Hledám: děvče z prahy

01.06.2026
tak děvčata, konec flákání a dem jezdit B) asi to nebudem úplně ždímat až do bezvědomí, ale takovejch 30 až 50…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (10 přihlášených)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026