reklama

7007

Prosinec přál mému Hobby Nr. 2. Asi bych měla udělat přehodnocení, na kole jezdím často, na lyžích čím dál tím méně. Při obojím vydávám energii a zároveň získávám novou. V tichu hor a na bílém sněhu cítím ale euforii větší.Prosinec se umístil na 4. místě se 614 km. Asi to nemá bezprostřední …

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.01.2016
Autor: Quatsch
  • Re: 7007

         

    No vidíš, tolik jsem já žádný rok nenajel ani s mýma dlouhýma cestama. Tak blahopřeju :-) A ten tvůj pes je fakt ušlechtilej člověk.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2016
    Autor: básník
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7007

           

      Děkuji :)
      Ušlechtilej ... to on někdy je. Na 1. svátek vánoční byl na necelou hodinu odpoledne šoupnut do svého přechodného bydliště a asi nějaká petarda mu dala impuls k jeho likvidaci:

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 7007

             

        Běs proměny. Nechce bydlet v boudě a nedivím se mu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.01.2016
        Autor: básník
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 7007

               

          Však on v ní moc nebydlí, má se dobře a neváží si toho.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.01.2016
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7007

           

      Přidávám se k básníkovi, jezdím hodně, dlouhé trasy, ale nikdy se mi nepodařilo urazit 7000 km! Inspirovala jsi mě k novoročnímu předsevzetí, dát tento rok 7000 km :-)

      Je to obdivuhodné, jen tak dál!!!!!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2016
      Autor: selmicka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 7007

             

        To dáš :) Podle toho, jak začínáš jezdit v lednu ...
        se ti může podařit i víc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.01.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 7007

         

    Pěkné shrnutí :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 7007

         

    To je pěkné úhledné číslo. Gratuluju.
    Pro mě teda je to z říše snů....
    I když...těch snů mám pořád na skladě několik, tak těžko říct, který z nich dojde naplnění:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7007

           

      Jako správný cyklista jsem musela vyjet aspoň kousek i poslední 2 dny, tak mě napadlo to zúhlednění.
      Snů má člověk hodně ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 7007

         

    Ta novoroční vyjížďka mi nevyšla, bylo bílo, přece jen nemám kolo na uklouzané cesty. Tak byl novoroční výstup pěšky, aspoň jsem se podívala na úbočí Kozákova na zbytky výletní restaurace z let 1932 - 1956 se dvěma bazény, které prý měly uprostřed vodotrysky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 7007

         

    jednou se mi podařilo překonat 5000 km, ale už je to 6 let, od té doby se jen tak lehce přibližuji ke 4000km, pěkný výkon, gratuluji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2016
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7007

           

      Já tobě taky, máš taky hodně!
      Když se jezdí často, tak se to nějak za rok nashromáždí.
      Jak se píše v jiném tématu, nelze se v tomto nijak srovnávat, je to jen tak pro vlastní srovnání a dobrý pocit. Já měla rekord předloni a loni to začalo vycházet podobně, a tak poslední výlet kvůli kilometrům teda byl, a jsem ráda za něj.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024