reklama

Koupě helmy Uvex

Chci si koupit helmu Uvex race 1. Lze v létě jezdit s helmou černé barvy, nebo raději nějakou světlejší? Při jízdě to bude asi jedno, ale co při zastavení, nebude v černé horko? Má zde někdo zkušenost s touhle helmou, popř. s Uvexkami všeobecně?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.12.2015
Autor: Maska
  • Re: Koupě helmy Uvex

         

    Proč by s ní nešlo v létě jezdit? Když se ti černá líbí a sedí ti, tak si ji pořiď. Uvex je dobrá a osvědčená značka a jestli ti dobře sedí, tak by neměl být problém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě helmy Uvex

           

      To jo, já jen jestli v té černé nebude v létě na slunci krapitek horko na hlavu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2015
      Autor: Maska
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        Díry větraj furt stejně a pokud se ten plastík na vrchu trošičku víc ohřeje, tak je to jen nepatrná slupička, která není schopná nijak zřetelně sálat. A pod ní je pořádná vrstva prvotřídního izolantu. A navíc, přilby bývají lesklé, takže ani ta černá slupička do sebe toho tepla moc nenabere, dost toho odrazí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2015
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          Tady ta je matná černá. Při jízdě to nevadí, ale když někde zastavis, slunce pere, 30 ve stinu. Nebude pak na hlavu hic? Já ještě nikdy helmu neměl, tak proto se ptam. Na slunce stačí položit např. peněženku, mobil a za chvíli na tom ruku neudrzis.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2015
          Autor: Maska
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Koupě helmy Uvex

                 

            Jak už jsem psal, to teplo se musí do něčeho nabrat a sálat. Když se ohřeje jenom ta vrchní slupička, nic se neděje, tepla do sebe nabere jen málo, i když na povrchu může dost hřát. A polystyrén to spolehlivě odizoluje. Kebule, vystavená přímému slunci toho tepla pobere mnohem víc. Já přilbu vozím jenom do terénu. Ale kolikrát na ni vzpomínám i na treku, kdy mi do šišky pere pupenec a nemám jak uchladit. naproti to,u pod blembou je i na ostrém slunku pohoda. Ten stín i pod černou matnou bude cennější, než paprsky rovnou na šišku.
            A mimochodem, Uvexka byla jediná blemba, která mě netlačila, mám ji už tuším sedm let a nedám na ni dopustit (Uvexku jsem měl kdysi i na motorku, taky byla na svou dobu bezvadná)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2015
            Autor: ronda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Koupě helmy Uvex

                   

              Díky za informace.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2015
              Autor: Maska
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Koupě helmy Uvex

                 

            Toho bych se nebál. pod vrchní vrstvou máš silný izolant, který nepřenáší teplo a navíc máš tam luftování.
            V nejparnějším létě vozím na treku přilbu právě proto aby mi chránila hlavu proti přehřátí a přímým paprskům. Přilba s dobrým větráním je proti slunci lepší ochrana než cokoliv jiného.

            Raktoplán při návratu je na povrchu rozpálený, že i křemík teče a uvnitř v pohodě a žádný problém :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2015
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        Když zastavíš na delší dobu, tak ji přece sundáš...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě helmy Uvex

         

    Hlavně ji před koupí vyzkoušej, helmu nikdy nekupuj jenom podle designu, recenzí apod. Mně třeba Uvexka nesedla.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2015
    Autor: krosmen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě helmy Uvex

           

      Přesně tak. Chodit po kšeftech a zkoušet zkoušet, zkoušet. Když bude někde jen maličko tlačit nebo dřít, je to špatně. Nepřestane a při delším vejletu je to pořádnej vopruz. První přilbu jsem měl chvilku, v jednom místě na temeni nepatrně tlačila. A tak po hodince mě z toho už pěkně začínala bolet hlava, nehledě na trochu odřenou kůži. Letěla obloukem...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2015
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 29.12.2015
      Autor: modrasek
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        http://www.nakole.cz/diskuse/15037-kdy-zacit.html

        Tak konečně znám někoho, kdo si prošel změnou pohlaví!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          máš bod nahoru a reklamní agent bod dolů :-)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2015
          Autor: Bruca
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          Co ty víš, jak je to ve Šmoulí rodině ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2015
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          Třeba to není trvalý. Třeba se jen dohodli, že tenhle tejden bude "taťka"

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2015
          Autor: ronda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        Hermafroditní modrasku, tu reklamní kampaň nějak nezvládáš, odkaz nenalezen.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2015
        Autor: krosmen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          jestli tě ten odkaz až tak zajímá, tak odmaž koncovou závorku - ta už do něj nepatří ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2015
          Autor: macikm
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        Ale teď vážně, multinickové cyklospeciality:
        Proč tady sakra nejste samy za sebe? V elektrokolech takhle podobně diskutuje občas e-totem, přinese své zkušenosti, poradí... a kdybych se někdy zajímala o elektrokola, mám ho už v povědomí jako někoho, kdo svému oboru rozumí.
        A vy byste tu měli úplně jinou startovací čáru zásluhou celkem známého klání bromptonů u Janova Hradu a hlavně účastí na snad ještě nezapomenuté cestě Básníka s Vílou a Dítětem... Na to jste klidně mohly navázat vlastním jménem.
        Takhle bohuže mám cyklospeciality spojené s těmito atributy:
        Dělají z lidí blbce, protože ty jakože propagační přspěvky jsou fakt stupidní.
        Vůbec je nezajímá co zákazník potřebuje, protože do debaty o sportovích helmách na cyklistickém fóru prsknout odkaz na pomalované helmičky, coby se hodily víc na mimibazar, je opravdu mimo.
        A váš artikl nejspíš za nic nestojí, protože u žádného jakoby doporučení není jediná zmínka "má to tyto a tyto dobré vlastnosti". Vždy jen něco "chodil jsem koupil jsem" či "je to pecka" nebo něco podobné nic neříkajícího...
        (Nicméně... pokud všechny ty nicky od Modráska přes Aleška až kdoví po co patří někomu jinému, kdo se snaží takhle znemožnit konkurenci, pak jo... pak to děláte dobře.)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě helmy Uvex

               

          Tohle snad dělá nějaká jejich konkurence, páč takhle stupidní propagaci vlastního krámu snad nemůže dělat člověk s podnikatelským duchem a (hlavně zdravým rozumem).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2015
          Autor: krosmen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě helmy Uvex

             

        Mimochodem zakladatel vlákna chce helmu na kolo, ne vařit guláš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2015
        Autor: krosmen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024