reklama

Skládací kolo - prosím doporučte

Dobrý den,
doporučte mi, prosím, skládací kolo pro nenáročné vyjížďky (doprovázení malých dětí - mírný profil, nic moc terén).

Moje představa je mít skládací kolo v kufru auta(fabia či octavia) spolu s 2 malými koly dětí (16palců) a tak nemuset šaškovat s držáky na střeše..

Našla jsem kolo Foldy, které by podle popisu (a ceny:-)) vyhovovalo, máte s ním někdo zkušenost? Nebo případně jiné do cca 15tisíc?

Je jasné, že je třeba si kola vyzkoušet (i jak se vleze do toho kufru), ale chci mít alespoň nějakou představu, na co se jít podívat nebo podle čeho vybírat. Něco, z čeho nebude člověk otrávený, ale z čeho bude mít radost:-)

Díky všem

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.11.2015
Autor: rozhledna
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Mám tohle, do kufru se vejde.
    http://www.velorama.cz/kola/skladaci-kola-tern...
    a vcelku jsem s ním spokojený. Jezdím na něm do 15 km, jen po silnici.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Klady mohu potvrdit,Tern link D8 mam taky a hlavne bytelna kostra je neco vynikajiciho.
      Foldy ma vynikajici recenze na zde jiz uvedenem webu www.priblizovadla.cz
      Podivejte se na bazar-web http://www.cyklobazar.cz/skladaci-kola.
      Je tam jak foldy,tak dvakrat Author-Simplex(za polovic-jeto kopie Dahonu) .

      Drzim palce

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2015
      Autor: jar
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        A co komponenty?
        Taky Tesco jako u Tern Joe?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.11.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

               

          Nynejsi Tern Linky maji dvojite rafky ,zapouzdrenou stredovou osu,vzadu nabojovou kazetu.Vyhra to neni,ale je to solidni a o tridu lepi lepsi nez u Tern Joa.Asi nejvetsi prekvapeni je prehazovazka.Zadni kolo se pres ni dostava hodne blbe ven.
          Mne to ale tenkrat nedalo a vymenil jsem obe kola-predni za kolobezkovou dvacitku od Remerxe a zadni jsem nechal naplest rafek na 4-loziskovou CODu a dal jsem si kozene sedlo.
          Tern Link je zlate kolo nac silnici - kochat se tak na 30-50 Km.
          Nicmene,i ja k Vam mam otazku.Jak sedi ram Tern Joe v bocni torzi.Pomalu se rozhlizim po druhem ramu na 26".Ten prvni mi sedi ,ale chci neco nahradniho do foroty.

          Prijemny den

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.11.2015
          Autor: jar
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                 

            S rámem Tern Joe jsem absolutně spokojen.
            Měl jse problém, vlnilo se mi to, ale moje chyba, kolega MiBo mi poradil abych dotáhnul ten šroub u zámku, a sedí jak víno.

            Jel jsem na tom 48 km/h, jsem posera, nepouštím si to, kdyžtomu nevěřím, ale fakt, jak na dospělém kole, ne skládačce.

            Průšvih bylo to, že mě prodali v podstatě velmi kvalitní rám osazený šuntem. Ráfky, pláště, pedály, sedlovka, řazení, gripy, sedlo, brzdy, , dal jsem 8 kolečko, všechno jsem vyměnil (to co jsem jmenoval mám doma a klidně a rád daruji, na dětské kolo to bude dobré, třeba).

            To mě naštvalo.
            To kolo nebylo extrémně levné, nečekal bych takový šrot.

            Ale po upgrade jsrm VELMI spokojen.

            Skládací, skoro-dospělé, kolo

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 14.11.2015
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                   

              Prave teto skutecnosti se chci vyhnout.Ja mam dve skladacky Tern Link na rychle skladani a horaka postaveneho na starem CRMO-ramu(Montague BIFRAME 1000).Tam je skladani pomalejsi.Ram jsem dostal za 1000 a tak postaveni kola bylo dost lacine.
              Ted mam policeno na kostru horaka CHIEMSEE od "Sveta Trampolin" (Ram,riditka,ocelova vidlice,sedlovka,presmykac) a ostatni vyhodit.Kola mam a zbytek bych nahradil.Ten ram je podobny Dahonu Espresso.Zatim sleduju recenze a reakce jsou negativni na osazeni.ne na kostru.
              Reknu to na rovinu,zajima mne,zda ten kloub vydrzi to same co u Dahonu nebo Ternu.
              To kolo je tady http://www.svet-trampolin.cz/chiemsee-top-bike...
              a maj ho i na nemeckych eshopech.

              Prijemny den

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.11.2015
              Autor: jar
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        Děkuji za komentář. Zatím mám predvybrano tern link D8, resp. pokud mi po vyzkoušení nepřijde úplně nemozny, tak ho koupím:-) O foldy jsem četla recenze, že je poměrne ok, ale ten D8 je lepší. Na ostatní se podivam. Nevíte, zda (v Praze) existuje obchod, kde mají všechna uvedena kola k vyzkoušení? Děkuji

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2015
        Autor: rozhledna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

               

          Dobry den,

          není to spatna volba a z Vami vybraných kol to ma nejbytelnejsi ramy kloubu.Prevodove to bezne kopce zvladne.Jenom doporučuju dat si tam sirsi plaste 2-2,15".Ty dosavadni sirkou nic moc.Poznate to ,ty sirsi lip pruzi,hlavne v terenu.Ja tam nandal Maxxis Thready 2,1".
          Tocive elementy - osa a naboje jsou OK,zrovna tak vyplety kol.Az to kolo pujdete kupovat,vyzkousjte si lejlehci prevod.Obcas ta prehazovacka na nejvetsim kolecku na kazete blbne.Hlavne při protoceni klik naprázdno zpatky-pada retez.

          Prijemne svezeni

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.11.2015
          Autor: jar
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                 

            Dobrý den,
            ráda čtu, že je rám a kloub odolný. Doufam, ze chvili vydrzi i zbytek:-) Širší pláště by mi nevadili, ba naopak, to nejspíš pořidím. Ostatní komponenty bych měnila nerada, ani tomu nerozumím. Ještě jednou děkuji.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.11.2015
            Autor: rozhledna
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                   

              Pokud budete chtit kolo servisovat v normalnim cykloservisu,pak Tern Link ma pouze dve atypicke soucastky.Prvni je atypicka prehazovacka.Druhym je specialni sirka předního naboje 74 mm oproti klasickym 100 mm.

              Prijemny den

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.11.2015
              Autor: jar
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                   

              Doporučuji hned při koupi chtít např. Big Apple 2.0". Na Tern Link D8 to jde, jen se dají širší blatníky. Je zbytečně drahé to dokupovat později.

              Já mohu doporučit www.velorama.cz . Link D8 má určitě skladem a nejen toto kolo. Půjčuje i na vyzkoušení, což je praktické.

              Pro ženu a jízdu s dětmi doporučuji zvážit spray na opravu duší. To zadní kolo se blbě sundavá a nandavá. Je to tam všechno natěsno. Musí se přeřadit na nejmenší kolečko a i tak je to kumšt. Když se tomu dá vyhnout a opravit to finálně až doma, je to výhodné.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.11.2015
              Autor: MiBo
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                     

                Na Terna Linka se se vejdou i Big-Apple 20" se sirkou 2,15" S tim vyndavanim kola vzadu "to jde trochu pomaleji".

                Prijemny den

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 16.11.2015
                Autor: jar
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    pro tvé účely ideální: http://www.decathlon.cz/skladaci-kolo-tilt-700...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      " B'TWIN poskytuje doživotní záruku na rám, představec, řídítka a pevnou vidlici."
      To by se mohlo hodit. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        přesně tak, někomu nejmenovanému určitě :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.11.2015
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    doporučil bych ti ještě stránky http://priblizovadla.cz
    je tam spousta recenzí, řekl bych, že vcelku objektivních

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Mám Tern Joe:

    http://www.nakole.cz/diskuse/19651-muj-novy...

    Všechno snad je v tý debatě pod tím.


    Výhoda je, že je to vlastně velké 26" kolo, které se dá složit, nevýhoda pak všechno ostatní.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Nevim, ale řekl bych, že skladačka s 26 koly už je nejspíš dost velká na to aby se pohodlně vešla do středního auta, třeba Fábie, spolu s dalšími dětskými koly.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2015
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        80x90x25 cm, neumím terminologii, mám pocit, že tohle je středně velké auto.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.11.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

               

          Tak, ne, Lelku, měl si pravdu, nevejde se pohodlně, dá se tam dát, ale je kromě sundání řídítek potřeba ještě odšrobovat šlapky a stejňě jsou šachy.

          Neuvědomil jsem si, že tam Pepíka strkám sice jen přelomenýho, ale zadní sedadla mám oklopená do roviny.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.11.2015
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                 

            kouknete se na bajonetove slapky - jsou hodne drahe(2000,-) ale maji neco do sebe.

            Prijemny den

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 14.11.2015
            Autor: jar
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

                   

              Mám nášlapy Click'r, taky nejsou levné, kolem 1500, raději si odšroubuji.

              Ono to není bezpodmínečně nutné, sundavat ty šlapky. Ale na delší cestu, když chce být člověk ohleduplný, to smysl má.

              Další něco, co překáží, tam není.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 14.11.2015
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Koloběžku, jednoznačně koloběžku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      A všichni dobří výrobci mají i skládací verze :-D Skládací vytuněná koloběžka od 8,5kg do zhruba 10kg.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2015
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Koloběžku (alespoň na 16" kolech).
    Mě se na doprovázení dětí, na asfaltových cestách, osvědčily brusle. Měl jsem volné ruce, mohl jsem je postrčit, něco podat a tak.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      nevím, ale když zastavím na koloběžce vedle děcka a potřebuju obě ruce tak ji musím položit ne? To u skládačky zůstanu sedět a pak hned jedu dál. Brusle rozhodně nedoporučuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2015
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        Můžeš si ji chytit mezi koleny. Také se dělají se stojánky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.11.2015
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Dost často vídám rodiče na bruslích a nic moc. Určitě umí na tom mnohem víc než já, ale i tak jsou často rádi, že vůbec zvládnou sami sebe.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.11.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        Rada ohledně bruslí se samozřejmě týká pouze lidí, kteří na tom umí. Pro mě to je jako kdybych za nimi běžel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.11.2015
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Brusle nechci. Moje představa je, že se budeme pohybovat třeba i na nějakém jiném povrchu než asfaltu. Skládací kolo se mi zdá vyuzitelnejsi než koloběžka (třeba na dovolenou apod.).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2015
      Autor: rozhledna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Mám Tern Link D8 a mohu doporučit. Foldy, Dahon a Author jsou také OK.

    Problém je, že kolo se nekupuje na 1 nebo 2 roky. To je, prosím, hodně zásadní připomínka.

    Pokud se má kolo používat i později, je třeba zvážit, k jakým účelům. Základní kvalita výše uvedených 4 značek je v zásadě podobná. Liší se ale možnosti jako jsou kvalitní blatníky, nosiče, návarky pro nacvakávání košíků a zavazadel... Při jiném užití kola (nejen doprovod dětí) hrají tyto zdánlivě zanedbatelné rozdíly větší a větší roli.

    Pokud se chce s dětmi jezdit i později, je třeba si uvědomit, že děti budou mít jiná (větší a zřejmě i terénnější) kola. A také děti zesílí a s přibývajícími roky jim poroste kondice. Naopak Vaše kondice bude s přibývajícími roky upadat. Dětem lepší kola budete muset koupit, ale chcete ho koupit i sobě? 20" skládačka není do terénu (i terénní modely při této velikosti kol zakopávají) a dosažení a udržení rychlosti je náročnější než na bicyklech s většími průměry kol. Tohle je dobré vědět.

    Jinak pro jízdu s malými dětmi je skládačka se 7-8 rychlostmi ideální kolo. Má stojánek, takže samo kdekoliv stojí. Má nízko umístěnou štangli, takže když musíte s kola rychle dolů (cokoliv nečekaného s dětmi), jde to snadno. Kromě Foldy umí zavazadla, což dětem se vozí jídlo, pití a oblečení navíc.

    Koloběžku nebo brusle nedoporučuji. Brusle jsou jen na dobrý (hladký) terén a to se nemusí podařit. Koloběžka je pomalá. Když Vás dítě neposlechne (např. začne ujíždět směr křižovatka), na 8 rychlostním kole ho snadno doženete, případně předjedete, seskočíte a dítě dostanete pod kontrolu. Děti nejsou stroje a mají svůj mozek. Mám vyzkoušeno.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2015
    Autor: MiBo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Kolego MiBo, zjistil jsem, že co píšeš o dětech, platí i na ženy :-)

      Dík za radu, jak srovnat Pepíka do latě, jeden závit, a už sedí a nevlní se.

      Kdyby se prodával je Pepíkův rám, koupil bych hned dva. Pro dceru a pro tchýni.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      Děkuji za komentář. Zatím mám predvybrano tern link D8, resp. pokud mi po vyzkoušení nepřijde úplně nemozny, tak ho koupím:-) O foldy jsem četla recenze, že je poměrne ok, ale ten D8 je lepší. Na ostatní se podivam.
      Co se týká "doby pouzitelnosti", tak předpokládám pouziti na pár let (zatím jedno ditko na odrazedle a druhé na 14 kole, takže zatím je dohoním pesky:-)), dokud mi nebudou moc ujíždět. Pak předpokládám nákup normálního kola (i ta detska už budou větší a budou se muset dávat na střechu auta, tak i ta skládačka postrádá smysl).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2015
      Autor: rozhledna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

             

        Foldy není špatné, ale jejich plandáky nejsou blatníky. Je problém se zadním nosičem a nemá návarek na adaptér na přední nosič, jedině klasický nosič na vidlici. Mohu potvrdit, že je rozdíl mít tašku na rámu (Tern, Dahon, Bromton) a na řidítkách či na přední vidlici (ovlivňuje řízení).

        Další věc je obecně zpřevodování. Tern Link D8 má vepředu 52 zubů a vzadu kazetu 12-32 zubů. Kazeta je vlastně z dospělého kola, zatímco převodník je s 52 zuby nadstandardně velký, čímž kolo dohání malá kola. Jinými slovy oproti dospělému kolu je jízda fyzicky náročnější, ale výsledné rychlosti jsou velmi podobné dospělému kolu. Díky tomu je Link D8 hodně univerzální. Já na něm běžně jezdím v rozsahu 7 km/h až 35 km/h.

        Velmi doporučuji Schwalbe Big Apple 2.0" a širší blatníky hned při koupi. Kolo není odpružené a nerovnosti hůře snáší (široké spáry v asfaltu, kořeny, tramvajové koleje). Balónové pláště hodně odpruží.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2015
        Autor: MiBo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

           

      S nevhodností bruslí souhlasím, ty potřebují opravdu výborný povrch. Koloběžku naopak vřele doporučuji, cenově vyjde podstaně lépe než skládačka a určitě není tak pomalá, aby se na ní nedalo stačit dětem. Dá se na ní stačit spoustě cyklistů. A rychlost nasedání (teda pardon, nastupování) a sestupování je s kolem nesrovnatelná.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2015
      Autor: JNSK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládací kolo - prosím doporučte

         

    Na http://www.cyklobazar.cz/skladaci-kola
    mate dva skladaci Authory-Simplexy za zajímavou cenu 6500,- -zda se ,ze ne kvůli kvalite kola,ale proste predstava 20"-skládačky nesedla s realitou.
    Ty Simplexy jsou kopii Dahonu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2015
    Autor: jar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024