reklama

Jak zabezpečit sklep?

Zdravím,

Tohle léto už u nás třikrát vykradli sklepy, našemu se tedy pořád záhadně vyhýbají, ale nic nemusí být napořád, takže jsem se rozhodl se trošku pojistit.

Napřed jsem uvažoval nad kamerou, ale tam je trošku problém (mimo to, že je nelegální protože do sklepa chodí i jiní nájemníci) že zloděj si dnes z kamery asi nic nedělá. Pořád někde vidím záběry zlodějů. ve zprávách a tak, a ještě jsem neviděl, že by jim bylo vidět do obličeje. Navíc i kdyby bylo, než ho chytí, kolo už stejně prohraje v automatech.

No a pokukuju teda po nějakým lepším zabezpečení sklepních dveří, nebo kvalitním zámkem, takže by mě zajímalo, jak máte zabezpečení řešené vy?

Já našel firmu, která dělá zabezpečení sklepů na míru, zde: http://www.adlo.cz/cz/bytovy-bezpecnostni-sklep... což asi nebude úplně laciné, ale na druhou stranu, zámek se dá přepilovat a u nás v domě jak už se zloděj ke sklepům dostane, má prakticky celou noc na "práci".

Tak jak to řešit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.11.2015
Autor: Driver323
  • Re: Jak zabezpečit sklep?

         

    Zazdít do podlahy či stěny masivní kruh, třeba chemickou maltou a k němu to kolo přivazovat pořádným řetězem. Může být těžký, ve sklepě to nevadí. Nemusí to být nepřekonatelné, všechno se dá překonat. Stačí to mít zabezpečené lépe než soused.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2015
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak zabezpečit sklep?

           

      Zabezpecis to lip jak soused -> mas tam neco cenneho -> pujdou po tobe :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2015
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak zabezpečit sklep?

         

    Jak pokukuju???
    Vždyť 14.10. jsi psal, že už ses dávno rozhodl a máš to namontované:))

    http://www.nakole.cz/diskuse/20157-zabezpeceni...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2015
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak zabezpečit sklep?

           

      Ne, Lanno, to byl uplne nekdo jiny. A je videt,ze Driver 323 to vlakno evidentne nenasel a necetl....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2015
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak zabezpečit sklep?

         

    není to špatný pokus o reklamu, ale to si neumíš vymyslet něco lepšího než takhle hloupě se opakovat?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2015
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak zabezpečit sklep?

           

      A já blbec jsem mu naletěl. :(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2015
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak zabezpečit sklep?

             

        oni vykukují vždycky všichni najednou a pak je tu veselo. ale už tu dlouho nebyl alešek z cyklospecialit. asi přestrojil na modráska :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2015
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak zabezpečit sklep?

         

    A když si nás to objedná víc, dáš nám slevu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2015
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak zabezpečit sklep?

         

    Hezký pokus o reklamu ...

    Navíc, bejt to mříž, na které bude tenhle hezký plech, možná bych o tom přemýšlel. Ale takhle ? To by stačil otvírák na wolejowky ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2015
    Autor: macikm
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

393 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024