reklama

Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

Západočeský MTB maraton Pancířské Stráně je relativně mladou záležitostí. Letos se jel teprve druhý ročník, přesto jde o opravdu povedený závod s pestrou tratí v nádherné přírodě. Ostatně dá se to očekávat, když jeho tvůrcem je Triatlon klub Klatovy – zakladatel a organizátor jednoho z…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2015
Autor: JohnyB
  • Re: Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

         

    Hezké čtení o náročném závodě. Když si představím ta stoupání, bolí mě nohy i u počítače. Ale jednu věc ti musím vytknout. Jak si poslal tu duši do věčných lovišť??? Hodil si ji do lesa??? Promin, ale to se nedělá. Z jakékoliv akce v lese si všechno vozíme sebou. Ale jinak dík za článek. Hezké.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2015
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

           

      Ale to já zas nejsem prase, co po něm v přírodě zůstává spoušť, v životě jsem nenechal na zemi ani papírek od bonbonu. A pokud svačím nebo řeším defekty při tréninku a vyjížďkách, tak po sobě také nic nenechám, ale při závodech, resp když se opravdu závodí, je to něco jiného. To je drahá každá vteřina, takže po člověku občas zůstane u cesty i odhozená přebytečná zátěž. S tím se počítá a pokud je pořadatel závodu alespoň trochu solidní, tak také po závodě zajišťuje úklid tratě - zatím jsem asi nebyl na závodech, kde by se to tak nedělalo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.11.2015
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

             

        Dík za vysvětlení - tak je to správné, tak to má být.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.11.2015
        Autor: Stanley58
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024