reklama

Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

Západočeský MTB maraton Pancířské Stráně je relativně mladou záležitostí. Letos se jel teprve druhý ročník, přesto jde o opravdu povedený závod s pestrou tratí v nádherné přírodě. Ostatně dá se to očekávat, když jeho tvůrcem je Triatlon klub Klatovy – zakladatel a organizátor jednoho z…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2015
Autor: JohnyB
  • Re: Pancířské stráně, hrrrrr na ně!

Hezké čtení o náročném závodě. Když si představím ta stoupání, bolí mě nohy i u počítače. Ale jednu věc ti musím vytknout. Jak si poslal tu duši do věčných lovišť??? Hodil si ji do lesa??? Promin, ale to se nedělá. Z jakékoliv akce v lese si všechno vozíme sebou. Ale jinak dík za článek. Hezké.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2015
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale to já zas nejsem prase, co po něm v přírodě zůstává spoušť, v životě jsem nenechal na zemi ani papírek od bonbonu. A pokud svačím nebo řeším defekty při tréninku a vyjížďkách, tak po sobě také nic nenechám, ale při závodech, resp když se opravdu závodí, je to něco jiného. To je drahá každá vteřina, takže po člověku občas zůstane u cesty i odhozená přebytečná zátěž. S tím se počítá a pokud je pořadatel závodu alespoň trochu solidní, tak také po závodě zajišťuje úklid tratě - zatím jsem asi nebyl na závodech, kde by se to tak nedělalo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.11.2015
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dík za vysvětlení - tak je to správné, tak to má být.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.11.2015
        Autor: Stanley58
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

146 cyklistů (7 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018