reklama

Expedice Blaník 110

Po loňské, vydařené Expedici Šumava 108 bylo jasné, že nás letos se sousedem Pepou bude čekat Expedice 110. Ale otázkou bylo kam. Nakonec jsme zjistili, že více než dva dni z toho letos nekoukají a tak moje plánování bylo ještě o to složitější.Ono obecně, někam vyrazit, to je to poslední, ale…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.10.2015
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice Blaník 110

Ano, složitější plánování, když je málo času a člověk touží po nějaké pořádné expedici, na kterou stačí třeba jen ty dva dny. A lepší hic než trvalý déšť. Ať vám tradice expedic vydrží hodně dlouho.
    Taky jsem si letos vyfotila podobné autíčko, které je zaparkované v ráji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Expedice Blaník 110

Když jsi vzpomněl ty bolševiky, za jejich éry taky nebylo kde nabrat tekutiny - a dneska je to stejný...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2015
    Autor: zdenek_01
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák na výlet

dnes
Ahoj cyklisti, hledám parťáka - důchodce, který by měl chuť se mnou vyrazit na vícedenní pohodový cyklovýlet na…

Hledám: Kolo - otužování- turistika

dnes
Pokud Tě trápí nabraná kila ze snížené aktivity v době Corony přidej se ke mě! Hledám starší cyklistu-ẗy z Prahy…

Hledám: Na kolo,na lyže.

12.04.2021
Najdu ženu nejen na kolo, lyže, hory? Já 59/170/70.

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (14 přihlášených)

Kavkazská odysea aneb Gruzie, Arménie a Náhorní Karabach s dětmi - část 1.

léto 2019Markéta, Luděk, Víťa a Šárka Zigáčkovi Pocity, které se mi honily hlavou, když se po dvoudenní…
Peggy | dnes

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021