reklama

Vyšlápl jsem si na rozhlednu

Jako další cíl na kopec převyšující tisíc metrů jsem si dal Špičák, nebo spíš novou rozhlednu, kterou tam otevřeli loni v červenci. K cestě mě inspiroval velký cyklista Pavel Fuchs ze Kdyně, kterému je 79 let a je tedy o celých 11 let starší než já - ročně najezdí na kole kolem pěti tisíc kilometrů…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: zdenek_01
  • Re: Vyšlápl jsem si na rozhlednu

Co se týče té cesty z Černého jezera na Rozvodí, tak si myslím, že to jde. My jsme to vloni šli opačně (dolů) viz Expedice Šumava 108 - den první. Tedy žádný med to není, ale lepší, než na Plešné - Ex. Šumava 108 -den druhý.
    Jinak nádherné reportáže z mé oblíbené Šumavěnky- skvělě, jen tak dál. Máš můj obdiv.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2015
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyšlápl jsem si na rozhlednu

Pane Karfík, vy nás ale zásobujete :o)))

Ale zase jsem si krásně početla. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (25 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018