reklama

liniové setkání paní Sýkorové

Termín: 08.10.2015
Místo: Dvůr Králové nad Labem, penzion ZA VODOU

PŘEDSTAVENÍ MÉ KNIHY CYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráček

Datum: 01.10.2015
Autor: pajusha
  • Re: liniové setkání paní Sýkorové

         

    A je to zdarma nebo se něco platí? Info o penězích nemůžu najít.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: liniové setkání paní Sýkorové

           

      Na těchhle akcích se nevybírá, aspoň Nebeská to tak praktikuje. Většinou jsou tihle samizdati vděčný každýmu, kdo tam přijde.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: liniové setkání paní Sýkorové

             

        O to by bylo vhodnější to zdůraznit.
        Já už jsem na něco podobného viděl vybírat vstupné a ne zrovna málo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: liniové setkání paní Sýkorové

               

          Tak to jí musím ohlásit. Ona ještě s jejím dvorním fotografem podává Igristoje a chlebíčky, důchodkyně! Zatrhnu jí to.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2015
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: liniové setkání paní Sýkorové

                 

            Ono to vstupné možná ani nemuselo být přímo určené tomu kdo presentoval, ale provozovateli toho podniku, kde to bylo. Poznat to nešlo a napsané to nebylo. Jenže ono to je jedno, prostě se platilo, proto se ptám.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2015
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: liniové setkání paní Sýkorové

                   

              Pokud je u toho nějaká poutavá přednáška, proč ne.
              Jednou mě nalákali na diashow profíka Leoše Šimánka, že prý s vyprávěním. Série průměrných fotek a k tomu odrecitovaný stručný itinerář (na téhle jsme tady, na další jsme jeli tam, na další jinam...), se slovy jednou jedinou krátkou příhodou. Vstupný jak na Rolling Stones a celou dobu to prokládal odkazama na stánek s jeho cetkama u vchodu. Děs běs...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2015
              Autor: ronda
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: liniové setkání paní Sýkorové

                     

                Tady kdysi pořádal něco podobnýho Rakoncaj v Koloseu, vstupný bylo symbolický a protože přišli převážně lidi z branže, připadalo mi to zajímavý. A když Šimánek v Česku začínal, taky se člověk při placení zrovna neprohnul a líbilo se to a v Rakvi bylo narváno. Možná časem zpychnul, přece jen je to našinec, i když odsunutej. :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2015
                Autor: abernathy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: liniové setkání paní Sýkorové

           

      Tak snad si koupíš tu knihu, ne?!? :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: liniové setkání paní Sýkorové

         

    dobrý den, vstupné se žádné nevybírá, ALE BOHUŽEL v salónku JE OMEZENÁ KAPACITA, u paní Sýkorové se přihlásilo dost lidí, zakže STOP STAV.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2015
    Autor: pajusha
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

456 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024