reklama

Vyfotil jsem si špionážní věže v Bavorsku

Pro další výlet na kole jsem si z dominant okolních kopců vybral Hogen Bogen (1079 m), jehož dvě věže včetně dvou pruhů sjezdovek jsou také vidět zdálky. V tomto případě jsem nejel tak úplně do neznáma, v říjnu 2013 jsme se tam byli podívat (auty) s několika dalšími obyvateli Loučimi, když nám…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2015
Autor: zdenek_01
  • Re: Vyfotil jsem si špionážní věže v Bavorsku

Díky za hezké čtení, navíc se skvělým popisem cesty. Letos už to nestačím, ale jako návod na příští rok to není špatné. Navíc na Ostrý ( který, vidím z různých kopečků z mého kraje) jsem před léty šlapal pěšky a po tvém návodu si ho určitě dám na kole. Dík a jako bonus posílám Ostrý z krajiny blovickó - nepomucké.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je tam, v dáli, vlevo od Zelené hory.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dík za koment, kopečky vypadají zdá se ze všech stran stejně pěkně.
        Na Hogen Bogenu jsem se bohužel nedostal k televizní věži na konci hřebenu, možná to ještě zkusím ještě letos.
        Na fotce je odbočka ze silnice Eschlkam Kötzting na solidní cestu nahoru, tudy na kole, autem k té hospodě o cca 500 metrů dál.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Pěkný výlet.
    Jen v tom horku bych chcípla...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2015
    Autor: radka

Jedeš na kole a děláš si vánek sama, ne? Pokud ovšem nejedeš po větru ;-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.10.2015

Pak musíš být rychlejší než vítr a zase máš vánek :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (7 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018