reklama

Využitý víkend

Pôvodne som chcel ísť na tri dni na Moravu, ale piatok padol a na dva dni sa neoplatilo ťahať výbavu ako na týždeň. Pretože pôvodná predpoveď hlásila zhoršenie počasia od pondelka - čo sa každým ďaľším dňom posúvalo - ostalo na "jednodňovkách".
V sobotu som navštívil hrad Lednica. Vlakom som sa…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.09.2015
  • Re: Využitý víkend

Pěkně využitý víkend, jen co je pravda :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Opisovanú horskú štreku veľmi dobré poznám. Máš môj obdiv,lebo to stúpanie z Klinu až do Čičmian je dlhokánske a pred Zliechovom riadne strmé. Ja si to uľahčujem z Prievidze do Tužiny. Z Tužiny peknou asfaltkou smer Gápel a pred vrcholom odbočka Čičmany. Po tejto ceste je to bez áut. Z Čičmian smer Rudno a ďalej Bojnice. Na jar v Tužine natrháme medvedí cesnak.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: slovanka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vďaka za tip- hádam sa mi podarí vyskúšať ešte tento rok...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka Brno okolí 50+

Hledám: parťáka Brno okolí 50+
včera
Hledám parťáka na kolo,na běžky,na sjezdovky,do hor....

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (20 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019