reklama

Jizerky podruhé

Tak, jak minulý týden jsem si slíbil, že se do Jizerských hor ještě podívám, tak dnes se do Jizerek vracím.
Po nástupu do vlaku chci kolo zavěsit do držáku. V tom ze sedaček vyskočí dva asi sedmnácti letí kluci: "Chceš pomoct, dědo?" Říkám, že ne že to zvládnu. To, že mi říkají dědo, mi nijak…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.09.2015
Autor: vlakr
  • Re: Jizerky podruhé

Tak jsem si zase připomněla pár míst, kde už jsem dlouho nebyla. Díky :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Brdy 1-3. června

Hledám: Brdy 1-3. června
včera
Ahoj, hledáme ženy cyklistky na víkendový přejezd Brd. Stručný plán akce: v pátek k večeru nebo sobotu ráno cesta…

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?
včera
Hledám fajnovou bikerku se smyslem pro hůmor a veselou povahou, na občasné projížďky na kole. Ať už v okolí Prahy…

Hledám: Hledá se perťák

Hledám: Hledá se perťák
včera
Zdravím, hledám parťáka na delší i kratší trasy na kole, také kopečky jsou v plánu, občasné závody když budou v…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (23 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018