reklama

Aurora

Před časem jsem zakoupil světlo Aurora s nabíječkou a bateriemi Trustfire. Od začátku jsem z něj měl divný dojem, který naprosto nenaplnil mé očekávání. Na plný výkon vydrželo svítit třeba 10 minut a pak zvadlo-nevyplo se zcela, avšak světelný tok značně ochabl.Po čase se trochu zmárořilo a svítilo lépe-kdyby vydrželo svítit na plný výkon slibovanou 1, 5 hod. bylo by to skvělé světlo. vždycky jsem musel pootočit kontakt světla, aby vůbec sepnulo a rozsvítilo se nebo pootočit závitem svítilny sem a tam. Teď přestalo svítit úplně - a nabíječka vůbec nenabíjí baterie, avšak nebyly vybité - ovšem světlo ani trochu nesvítí. kam bych to mohl dát opravit v Plzeňském kraji? Investice byla veliká - kolem 2000 Kč.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.08.2015
Autor: tapin
  • Re: Aurora

         

    Co záruka ? Nebo "před časem" už je víc jak dva roky ?
    Napřed bych asi zkusil od někoho půjčit odzkoušené dobré baterie.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aurora

           

      Zakoupeno bylo přostřednictvím internetu-Sunset bike Slaný- jsou to lionky 18650, 2400 mAh,máme doma téměř nové odjinud, které používá sestra na Fénixe, ale bojím se je na té mé Auroře vyzkoušet.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2015
      Autor: tapin
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aurora

             

        Vlastně ani nejspíš nemohu, protože na Fénixe čelovku jsou trochu jiné - 3, 7 V 2600mAh, C18650CC.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.08.2015
        Autor: tapin
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Aurora

               

          No tak někde od někoho půjč shodné a ozkoušej. Může být, že jedna z nich bude po smrti a proto to švindluje. Nebo pošli na reklamaci a oni ti dají vědět, v čem to bylo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.08.2015
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Aurora

               

          jiný v kapacitě a v kvalitě?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2015
          Autor: brum
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

655 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024