reklama

Pražské cyklozvonění 2015

Termín: 12.09.2015
Místo: Praha, Smíchovská náplavka

Prodlužte si léto a přijeďte 12. září 2015 na další ročník Pražského cyklozvonění od 10 do 17 hodin na smíchovské náplavce.

Nábřeží Vltavy u Jiráskova mostu se na jeden den promění k nepoznání. Namísto parkoviště zaplní prostor náplavky dětské tržiště, přehlídka módy na kolech, z části komunikací…

Datum: 28.08.2015
Autor: Redakce
  • Re: Pražské cyklozvonění 2015

         

    Boj s razítky vrcholí
    https://www.facebook.com/cyklozvoneni/posts...

    Náplavka plná lidí a tři metry široká cyklostezka na Strakonické za to stojí

    Přijeďte nás podpořit a užít si to společně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2015
    Autor: Jitka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2015

           

      Pochybuji, že máte lidi, kteří dokáží zajisti bezpečnost. A že by radnice, kde pořád straší duch Jančíka dobrovolně svolila k uzavření části Strakonické kvůli normální jízdě cyklistů, to se mi fakt věřir nechce. Ostatně, cyklozvonění je taková akce, která ve skutečnosti moc na podporu cyklistiky není, bohužel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Pražské cyklozvonění 2015

             

        jo a na co tedy je?? Pokud jezdíž na podobné akce autem nebo tramvají pak máš pravdu.Jinak ne!

        Jinak když jsem to jel loni na třínáctku tak na každý větší nebezpečný křižovatce stáli městský takže to zajisštěný maj.
        Kdys naposledy jel na cyklozovnění na kole?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2015
        Autor: chopper
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2015

               

          Kašli na něj. Sám nic zatím neudělal a nedokázal. Umí jen planě žvanit a kritizovat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pražské cyklozvonění 2015

               

          To je čistá propaganda městských částí.(a to i těch, které ve skutečnosti pro cyklisty nic nedělají a dělat nebudou.) Samozřejmě, s politiky je dobrý jednat, ale ne lízt jim do prdele, o čemž tahle akce je.
          Je to stejné, jako když jsem v metru nedávno viděl reklamu na nějaký běh, kdy za každý kilometr sponzoři dají 10 Kč na charitu. Přitom jsou to takoví sponzořil, že by mohli dát mnohem víc než se může nashromáždit tou akcí a ještě by jim zbylo víc než dost. Pro takovou verzi charity opravdu nejsem. To totiž není charita, ale pouhá reklama maskovaná charitou.
          Jsem pro podporu cyklistiky, ale ne formou lezením do prdele.
          A to, že měšťáci stojí na každé větší křižovatce neznamená, že zajistí tu Strakonickou. Ostatně tahle oblast opravdu patrně patří pod Prahu 5, a ač to vypadá, že autofil Jančík je v nemilosti, tak lidé jeho typu stále sedí na radnici. Ostatně je to něco podobného, jako na P8, kde "duch Musílka" zrušil elegantní řešení na Podhajkách, takže tam stále v době, kdy děti chodí do školy musí stát měšťáci, ačkoliv by mohli líp posloužit jinde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.09.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                 

            Nevím, kdo jsi, ani co máš za sebou. Je možné, že za tímhle hodnocením je nějaká konkrétní zkušenost.

            Sama jsem dostala "za Jančíka" stopku, když jsem před radním pro dopravu řekla, že bez výkonného úředníka, který to bude mít na starosti, se cyklogenerel nepovede zavést do praxe. Tehdy se nechal slyšet, že "s cykloaktivisty jednat nebude", jak se mi později doneslo.

            Pravda je, že Praha 5 má dnes cyklokoordinátora, který přišel z iniciativy Cyklisté sobě. A stánek Cyklisté sobě najdeš 12.září na náplavce, stejně jako stánek magistrátní cyklokomise. Nevím, jestli je to to, co čem píšeš - jsem prostě přesvědčená že město a neziskovky se potřebují navzájem

            Navíc dnes hodnotím spíš přístup konkrétních lidí, než institucí- do toho nemám šanci vidět ty ani já. Dnes na Praze 5 vidím minimálně dva lidi, kteří rozumějí integrované dopravě, a vidí, co kolo ve městě může znamenat, a mají sílu a vůli prosadit změny v ulicích.

            Letos poprvé je pořadatelem sdružení NaKole, ne městská část (ta je v roli spolupořadatele). Je to trochu jiné, ale můžu ti říct, že je to slušná výzva.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.09.2015
            Autor: Jitka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                   

              Ono obecně je dobré, pokud si neziskovky udrží od politiků odstup. I když se je samozřejmě potřeba oboje.
              Co je Jančíka týká, tak to je extra blb, nebo hajzl(lepší slova by člověk hledal marně), stejně jako byl svého času Musílek na 8. Ale pak jsou i takoví zdánlivě smířliví lidé, ale když pak dojde na věc, tak člověk musí jít tvrdě proti nim.
              I od lidí zdánlivě dobrých je třeba si držet odstup. Ostatně Krnáčová pracovala v Transparency International ale teď jako primátorka budí dost silné rozpaky. Sám jsem slyšel dost velkou část diskuze na P7 o aktivistech v politice a byl jsem dost zklamán, protože se zdá, že sami tito lidé vidí, že v politice jsou něco víc.
              Pořadatelem opravdu není sdružení Nakole, ale městská část P5, alespoň dle oficiálních informací na stránkách akce.

              Osobně se k projektu tohoto webu stavím dost chladně, protože i když dle pravidel je rasismus zakázán, ve skutečnosti se proti němu tady nic nečiní.
              Kdo jsem? Určitou dobu jsem byl hodně spjat s cyklojízdami, nicméně se snažím být politicky nezávislý. V současnosti mne lidé v jistých, nejen politických institucích zrovna dvakrát rádi nemají (momentálně asi ČT není štěstím bez sebe, když jim ode mne něco přijde), už proto, že mé podněty se prostě nedají zahodit.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.09.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                     

                A jaképak podněty už ČT zpracovala, když se tedy nedají zahodit?!?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.09.2015
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                       

                  Nemají ho rádi, neposlali mu honorář :-))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.09.2015
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                     

                Tak nejen největší literát od dob Homéra, ale aj TV star!

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.09.2015
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                       

                  Ani největší literát, ani nějaká TV star.
                  Co se literatury týká, jen to prostě umím. Moje věci se beztak nemůžou stát bestsellery, už proto, že dost kritizujou společnost, a ty ostatní jsou prostě neobvyklé. Narozdíl od tebe se nebojím experimentovat. A taky to vychází.
                  Co se ČT týká, už jsem tam posílal tolik věcí, že už ani sám nevím co všechno, někdy s větším, někdy s menším úspěchem. Ostatně donutit naše novináře, aby svou práci dělali solidně, je stejně náročné, jako přinutit politiky, aby dělali to, co je jejich povinností.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.09.2015
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                         

                    Umím :-)

                    Tak skromného umělce jen tsk nepotkáš...

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 03.09.2015
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                           

                      Pokud člověk něco umí, tak proč by se měl stydět to říct. Pravda, neumím psát podle šablon. Pravda je, že maturitu ve slohové části bych, zvlášť teď, a zvlášť při hodnocení mimo školu fakt neudělal, ale to proto, že ta zkouška je udělaná příliš pitomě. I když jsem ji tehdy dělal, tak jsem měl problém, protože prostě nelze říct, napiš tohle na tohle téma tak a tak. Tehdy to snad mohlo přesáhnout daný rozsah, teď už ne.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 04.09.2015
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                             

                        Tak proč neřekneš, jaké konkrétní činy jsou za tebou?!?
                        Jediné, co známe jsou podivné povídky, jejichž smysl chápeš jen ty, a fakt, že jsi na cyklojízdě zamezil průjezd jistému autu.
                        Víc nic. NIC, NIC, NIC. Jen velký kecy.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 04.09.2015
                        Autor: radka
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                               

                          Čím míň toho někdo jako vy ví, tím líp. Vy jste fakt hnus, prototyp člověka, který postrádá jakoukoliv lidskost.
                          Smysl mých povídek chápou i jiní lidé, lidé, kteří nejsou ignoranti, jako vy.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 04.09.2015
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                         

                    Umíš jen nabubřele žvanit.
                    Jiné výsledky tvé činnosti zatím jinak vidět nebyly.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.09.2015
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: Pražské cyklozvonění 2015

                           

                      I kdyby, což není pravda, jen vy ty výsledky nevidíte, tak jsem na tom lépe než vy. Vy totiž umíte jenom nenávidět a uzurpovat si pro sebe. Vše ostatní(včetně lásky) dokážete pouze předstírat, byť třeba i docela dobře.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 04.09.2015
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Pražské cyklozvonění 2015

         

    Moc se těšim na akci věřim tomu že se to vydaří

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2015

         

    Zařídit třímetrový cyklopruh na STrakonické byl docela adrenalínek
    Kam se hrabe pět let starý český rekord v počtu cyklistických zvonků na jednom místě.

    Prostě mě to baví, tyhle výzvy mají chuť čokolády s chilli

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2015
    Autor: Jitka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2015

           

      Vždycky, když do toho jdeš si říkám, že si "magor", ale držím ti všechny palce :o)))
      V tomhle si dobrá, já bych na to nervy neměla.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

432 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024