reklama

Turistické tretry?

Ahoj, poradí mi někdo s výběrem treter na MTB? Líbily se mi turistické s Vibramovou podrážkou, ale prodavač mě varoval, že mě budou tlačit kufry. V tretrách s tuhou podrážkou se prý zase nedá jít třeba na hrad… Většinou jezdím na vyjížďky do 60 km při kterých se ráda podívám třeba na rozhlednu nebo právě na ten hrad. Díky

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka (lenkavol@volny.xx))
  • Re: Turistické tretry?

Neboj, chodit se dá absolutně ve všech.
    Akorát v těch s tvrdší podrážkou chodíš trošku jako kachna, protože mají nezvykle špičku nahoru.
    Nějaký ten hrad s tím ale oběhneš bez větších problémů a újmy na zdraví.
    Koukni na starší témata - minulý týden se tady o botách diskutovalo. Sice o Lake, ale ty všeobecné zkušenosti se dají zužitkovat u čehokoli.

[ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ahoj.

včera
Máš ráda cestování,hory,kolo,běžky,trek ? CHceš poznat nové kamarády,přátele ? Uměla by jsi udělat korekci článku…

Hledám: parťáka/čku na kolo

24.02.2018
Hledám kamaráda/ku na víkendové výlety na kole. Je mi 53 let a jsem z Mladé Boleslavi. Jezdím na pohodu, žádné…

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

149 cyklistů (3 přihlášení)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018