reklama

dres s dlouhým rukávem

Mám možnost si koupit dres s dlouhým rukávem, ale rukávy jsou mi delší a tím pádem bych je měla pokrčené jaký je váš názor. Neměl by být dres tak trochu na - těsno? Na druhou stranu pokud je volnější dá se pod něj něco ještě oblíct. Poraďte nechci aby se dresaři při pohled na mě chytali za hlavu co to mám na sobě.

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (sluníčko)
  • Re: dres s dlouhým rukávem

         

    Máš kámošku s entlem? Nebo maminka? Pokud není problém v krátkých končetinách, je řešení snadné.
    P.S. Tvoje problémy bych chtěl mít. Nelam si svou zlatou hlavičku nicotnostma a koukej pořádně svítit. A ti, co se kvůli Tvým rukávům chytnou za hlavu, ať si ji klidně rovnou uškubnou. Takových nebude škoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: LaMi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dres s dlouhým rukávem

           

      Jo, jo, koukej pořádně svítit:-))konečně jsi začala, už to venku vypadá fakt jarně:-))
      Já osobně dres s dl. rukávy nepoužívám, ani jej nemám, líp se cítím v dresu s krátkým rukávem a na to bunda,nebo vesta, ale jak ti to vyhovuje.
      Taky nemám ráda dres moc těsně, je to nepříjemné, ale ani moc volný, aby na tobě visel,měl by být tak akorát:-)) Delší rukáv klidně ohrň, ven či dovnitř, s tím bych si hlavu nedělala. Nejsi na modní přehlídce:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dres s dlouhým rukávem

         

    Co je to příliš dlouhý rukáv?!? A je to letní nebo zimní dres?!?
    U zimního dresu, podle mého, trošičku delší rukáv na obtíž rozhodně není, protože ti kryje zápěstí a začátek dlaně - prostě přehrneš to kousek přes rukavice a tím máš zajištěno, že máš kryté klouby zápěstí a karpály.
    Rozhodně může být volnější, protože pak pod něj bez problémů ještě vezmeš triko.
    U letního bych asi snesla rukávy tak akorát, ale protože si
    ho beru jen ve velmi chladných dnech, pak může být i trošku delší - z výše uvedeného důvodu.
    Ale volila bych ho těsnější, protože pod něj už nic oblékat nebudu.
    V létě ale používám návleky na ruce - je to lehčí než sebou tahat celý dres pro večerní chlad.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dres s dlouhým rukávem

         

    Zkoušela jsi délku rukávů i při simulaci jízdy na kole? Když předpažíš, rukávy se jakoby zkrátí.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dres s dlouhým rukávem

           

      Tak už jsem se rozhodla a koupila si ho. Jelikož mám ráda teplo :-) bude se hodit. Za odpovědi díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (sluníčko)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dres s dlouhým rukávem

         

    Délka rukávů???
    Je vidět, že jsi mladá, štíhlá, zdravá, ráda se líbíš a nemáš žádné vážné problémy. To ti moc přeju !!!

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dres s dlouhým rukávem

         

    Mě se tedy zdá, že tady Tvůj problém buď přehlížejí nebo mu nerozumí. Já za sebe říkám, že považuji za nutné, aby dres pěkně přiléhal a to na rukávech i jinde, je to pak velmi bikerské a pohledné. Sebe ovšem z tohoto prvidla vyjímám. Nicméně mladé bikerky by na to měly, už kvůli nám, dbát.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dres s dlouhým rukávem

           

      Pro chladné dny používám místo dresu Craft termoprádlo s dl.rukávem do stojáčku, velice se mi osvědčilo. Používám jej i na lyžeování, ať na běžky či sjezdy.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

422 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024