reklama

Poslední šlapka 2015

Termín: 26.09.2015
Místo: Bor, náměstí (pod kinem)

Poslední letošní rekreační cyklovýlet z kalendáře "Na kole po českém západě" v nádherné přírodě v okolí Boru u Tachova. Cyklobus z Plzně.

Datum: 19.07.2015
Autor: FanStyby
  • Re: Poslední šlapka 2015

No to je síla. Sezóna v plném proudu a oni už plánujou funus...

Mimochodem, i v říjnu se dá kolikrát celý dny rajtovat v kraťasech a nádherně bejvá i na horách.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

vánoce,vánoce přicházejí......,)))dnes se žije rychleji,))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: davido
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už máš namazaný lyže? Sezóna se neúprosně blíží!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hrabosh

Lyže ?? Dva roky jsem pořádně nevytáhnul ani pláště s hrotama. Snad to tak ještě pár (desítek) let vydrží :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda

A cos dělal letos o Velikonocích? Krásně nachumelilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2015
          Autor: Hrabosh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Holku

Hledám: Holku
včera
Ahoj, hledám MTB cyklistku, v zimě sjezdařku, běžkařku, turistku, cestovatelku, obdivovatelku hor a přírody a…

Hledám: cyklistku

včera
Ahoj, rád bych našel spřízněnou duši- dívku, ženu na cyklovýlety po krásách údolí vrchovin i rozhleden, případně…

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
21.10.2018
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

132 cyklistů (6 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018