reklama

Že by to bylo vážně?

Nebo dělají jen bububu?
Nebo nás budou buzerovat za vypití jednoho piva?
http://www.novinky.cz/domaci/374080-na-pivo-na...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.07.2015
Autor: Bobbob
  • Re: Že by to bylo vážně?

Dělaj vlny, jako před každou sezónou. A pokud si budou hledět těch opravdu nalitejch, bude to v pořádku. No a pokud se někdo připlete do nehody a nadejchá (byť po jednom malým), má smůlu. Ale to platilo snad vždycky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To ano, ty total nalité ať setnou.
      Jen jsem zvědav jak mého kolegu karbonistu nudou přesvědčovat aby si namontoval zvonek, světlo a vše ostatní z povinné výbavy na svůj lehoučký karbon:-)
      A taky by mně zajímalo zda budou pokutovat i těžce nalité chodce či bruslaře a koloběžkáře pohybujicí se po cyklostezce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Světlo ani zvonek není povinná výbava. Zvonek vůbec a světlo jen za snížené viditelnosti(v noci)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: magic1000
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A co to ostatní?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dvě nezávislé brzdy snad má?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Má, ale nemá odrazky ve špicích ani jinde.-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nechal bych to na něm (taky je nemám)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: ronda

Stačí reflexní pláště(tedy s reflexním pruhem)a bílá odrazka dopředu a červená dozadu zase toklik neváží

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: magic1000

Odrazky lze nahradit odrazovými materiály na oblečení cyklisty.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 08.07.2015
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Copak chodce, bruslare a kolobezkare, kdyby jenom to. Mne rikal poslanec z branne bezpecnostniho vyboru, ze se s tim svezou i pasazeri verejne, vlakove, autobusove a ricni dopravy. Za dva roky do toho spadne i letecka a lanovkova doprava a poutove atrakce. Je to fakt skandalni v pravnim state, nespa?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: abernathy

Tak teď si mě dostal :o)))
          Už vidím, jak řidič tramvaje vyhodí každého, kdo nemá reflexní vestu a bliknu :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka

Už dávno si říkám, že vinařský stezky budou rájem pro kluky v uniformách. Páč kdo tady nenadýchá, jakoby tady nebyl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: crow75

Já nenadýchám, i když tam budu :o)))
      Jen aby mě nezabásli jako podezřelou :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Vedlejší efekty boje za bezpečnost provozu, co jsme mohli čekat ?

Když se na policii volá z řad účastníků provozu, (z některých v poměru k jejich podílu na přepravě docela dost hlasitě) "chceme vyšší přísnost" , tak se snad ani my cyklisté nemůžeme divit, že si naše česká policie vybere především měkčí cíle....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2015
    Autor: újezďák

Klasická okurková sezóna, nic víc.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2015
    Autor: MiBo
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018