reklama

Korsické cyklotoulky

Korsiku poznáte nejlépe ze sedla kola. Napoleonův ostrov je protkán mnoha hrbolatými silničkami. Klikatí se těsně kolem větrného pobřeží. Jiné zase stoupají vysoko do korsického vnitrozemí. Jedině tady vám celou cestu voní do nosu báječně aromatická směsice macchie s eukalyptem.

Datum: 19.06.2015
Autor: Redakce
  • Re: Korsické cyklotoulky

Úžasné místo, krásné zážitky a ještě hezčí fotky… Pokud někdo pojede, určitě vzít s sebou kvalitní fotografickou výbavu. Garantuji vám, že výsledné fotky určitě využijete třeba ve fotosoutěžích. Já osobně můžu doporučit fotosoutěž od Canonu Cesty za světlem, která začíná v září (tedy přes prázdniny ideálně nasbíráte potřebný materiál :)) Vítěz získá odborný workshop v zahraničí, takže se dostane zase někam dál.. Pro případné zájemce házím odkaz :)
    pinterest.com/canoncz/fotosoutěž-canon-cesty-za-světlem-ii/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: ltomanov
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Chlum u Třeboně 17.9.-22.9.2020

dnes
Skupina aktivních seniorů (63 - ... let) z Prahy 8 hledá pro podzimní cyklo-turistický pobyt 4 - 6 osob, kteří by…

Hledám: výlety na kole

Hledám: výlety na kole
dnes
Zdravím všechny kolaře, Hledám fajn lidi na výlety na kole, mám Jižní Čechy už vcelku projete. Nevylučuji ani i…

Hledám: ženu pro život, cyklistku

16.01.2020
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

254 cyklistů (12 přihlášených)

Dva dny za městem - Góry Bystrzyckie

Postupně jsem se pro své krátkodobější cyklovýpravy vybavil beznosičovými bikepackingovými brašnami, které se…
Santi | dnes

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019