reklama

Korsické cyklotoulky

Korsiku poznáte nejlépe ze sedla kola. Napoleonův ostrov je protkán mnoha hrbolatými silničkami. Klikatí se těsně kolem větrného pobřeží. Jiné zase stoupají vysoko do korsického vnitrozemí. Jedině tady vám celou cestu voní do nosu báječně aromatická směsice macchie s eukalyptem.

Datum: 19.06.2015
Autor: Redakce
  • Re: Korsické cyklotoulky

Úžasné místo, krásné zážitky a ještě hezčí fotky… Pokud někdo pojede, určitě vzít s sebou kvalitní fotografickou výbavu. Garantuji vám, že výsledné fotky určitě využijete třeba ve fotosoutěžích. Já osobně můžu doporučit fotosoutěž od Canonu Cesty za světlem, která začíná v září (tedy přes prázdniny ideálně nasbíráte potřebný materiál :)) Vítěz získá odborný workshop v zahraničí, takže se dostane zase někam dál.. Pro případné zájemce házím odkaz :)
    pinterest.com/canoncz/fotosoutěž-canon-cesty-za-světlem-ii/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: ltomanov
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
13.11.2018
hoj nenašla by se tady rozumná duše co už ví co od života chce. Chtěla by časem založit rodinu. Je milovnice…

Hledám: brno

11.11.2018
kdo se nudí a chtěl by podniknout nějakou projížďku po okolí nechť se ozve :) já 30 / sváteční cyklista :)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (13 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018