reklama

Korsické cyklotoulky

Korsiku poznáte nejlépe ze sedla kola. Napoleonův ostrov je protkán mnoha hrbolatými silničkami. Klikatí se těsně kolem větrného pobřeží. Jiné zase stoupají vysoko do korsického vnitrozemí. Jedině tady vám celou cestu voní do nosu báječně aromatická směsice macchie s eukalyptem.

Datum: 19.06.2015
Autor: Redakce
  • Re: Korsické cyklotoulky

Úžasné místo, krásné zážitky a ještě hezčí fotky… Pokud někdo pojede, určitě vzít s sebou kvalitní fotografickou výbavu. Garantuji vám, že výsledné fotky určitě využijete třeba ve fotosoutěžích. Já osobně můžu doporučit fotosoutěž od Canonu Cesty za světlem, která začíná v září (tedy přes prázdniny ideálně nasbíráte potřebný materiál :)) Vítěz získá odborný workshop v zahraničí, takže se dostane zase někam dál.. Pro případné zájemce házím odkaz :)
    pinterest.com/canoncz/fotosoutěž-canon-cesty-za-světlem-ii/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: ltomanov
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku z Brna

Hledám: Kamarádku z Brna
19.01.2021
na společné cyklovýlety.

Hledám: Kámošku

Hledám: Kámošku
18.01.2021
Ahoj hledám kámošku 30-40 let,která by se mnou jela na hory,jak na kole tak na běžky.Jsem sportovní postavy 180cm…

Hledám: výměna pobytu

15.01.2021
Nabízím výměnu pobytu v rod. domku v Mar. Lázních za podobné v Českém ráji.Jsme senioři manželé/cykloturisti/.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (6 přihlášených)

Smutná cesta do Prahy

Trvalo mně dlouhých půl roku, než jsem sedl ke kompu a rozhodl se podělit s vámi o moji nejhorší…
Stanley58 | 04.01.2021

Jak nabíjet elektroniku na dálkových cestách

Rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s dobíjením vybavení, když člověk cestuje tisíce kilometrů napříč…
failnomore | 10.12.2020

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý…
JohnyB | 05.11.2020