reklama

Kellys Reyon 50 2015

Dobrý den, jaký je váš názor na celodpružené kolo KELLYS REYON 50 2015? Chci si pořídit celodpružené kolo. Styl jízdy (cesta 60%/40% terén - lesní ztezky, žádné traily apod.). Děkuji za váš názor.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2015
Autor: Irons
  • Re: Kellys Reyon 50 2015

Když se ti líbí a máš na to, tak si ho klidně kup, ale jinak nevim k čemu ti bude dobrý kolo tohodle provedení, když neslezeš z asfaltu, kromě toho, že se pochlubíš co sis pořídil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

Rychleby jezdím 2x ročně, ale to si kolo půjčím a to je na jiných zdvihách než KELLYs. Tak to ještě upřesním 60% nezpevněné stezky 40% turistické stezky :-) Píšeš, že se jedná o dobré kolo, tak to je pro mě taky vodítko. Jedná se mi především o to, jaké jsou zkušenosti se značkou KELLYS.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud zvládáš Rychlebské v celé sestavě, tak tam to kolo dostatečně a celkem bez obav užiješ.
        Teď mi není jasné co považuješ za nezpevněné stezky. Obecně ty nezpevněné jsou právě ty turistické stezky, které nemají zpevněné podloží. Zpevněné jsou zpravidla všechny lesní a mnohé polní cesty :-)

Kola Kellys patří do té skupiny slušnějších kol, neslyšel jsem že by měly nějaké obecnější problémy. Určitě bych se toho kola nebál a už určitě ne na nějaké hladší lesní cesty nebo méně náročné pěšiny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji, tuto odpověď jsem hledal :-) Se značkou KELLYs zkušenosti nemám žádné ani nikdo kolem mě toto kolo nejezdí. U mě to je asi tak, když jedu lesem a uvidím úžinku po které by se dalo jet, tak tam prostě vletím a jedu "bomby" :-) no a proto potřebuji kolo, na které se můžu spolehnout :-) Samozřejmě to není jenom o kole... Děkuji za rady

PS: Wales jsem ještě nejel. Superflow je super! ...vřele doporučuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S Kellys je někdy problém, že kola lepí z kdejakých dílů. Něco dají XT na odiv a pak honí úspory podřadným brakem. A jindy mají jiný model docela vymazlený. Kolik lidí na téhle značce tady jezdí netuším, stížnosti ale tady snad nezazněly žádné. V podstatě opakované stížnosti na nějakou značku celkově nezaznamenávám. Tuhle támhle má někdo nějaký problém s něčím konkrétním, ale neváže se to k žádným konkrétním kolům. Zajímavější spíš můžou být vlastnosti daných komponentů a rozdílná geometrie rámů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: ronda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A co takhle odkaz, aby se to nemuselo hledat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma

Tohle kolo JE na traily a do pořádnějšího terénu. Jinak z tebe bude jizerskej asfaltovej šampón, potenciál kola absolutně nevyužiješ a jen sebou budeš tahat zbytečnej zadní odpruženej balast. Pořiď si pevnou devětadvacítku, budeš z ní mít větší radost (sice ne tak okázalou, ale užitnou určitě)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

HT mám na carbonu SCOTT SCALE 10 26`, ale chci i celoodpružené kolo. Měl jsem celopero půjčene na celodenku po nezpevněných cestách a večer jsem nebyl tak „dobitý“. Spíše se mi jednalo o zkušenosti s touto značkou. Něco jsem si tady ke kolům KELLYS přečet a názory jsou různé.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

jj, v pohodě, když víš, proč to kolo chceš a že ho využiješ, tak je to v cajku. Určitě udělá radost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zdravím všechny.

Moje první zkušenosti po ujetí cca 400 km. Vidlice a tlumič Fox 32 Float Evolution CTD odvádí svou práci jak se očekává. Velkým + je lock obou na řídítkách (jsem zvědavý, jak na tom bude páčka po několika stovkách zamknutí) i když musím říct, že je zamykám skutečně pouze když jedu do prudkého krpálu. Z počátku jsem se setkal s problémem, že se mi řetěz při nejtěžším převodu "lehce smýkal" po přesmykáči. V rámci servisní kontroly byl problém odstraněn. Jediným slabším článkem jsou kola, ty jsem nejzdil vůbec a vyměnil je za Fastdisky od Remerxu na 32 špicích. Průjezdnost tereném je opravdu díky kvalitnímu tlumení a ůchopu pohodlné. Myslím si, že toto kolo bylo dobrou volbou, ale uvidíme časem :-) Trochu mě uklidňuje, že Kellys prodlužuje záruku rámu na 5 let (samozřejmě jsou tam nějaká ale, takže doporučuji si vše pořádně přečíst). Jsem mile překvapen i doplňky (oblečení atd.), které je barevně sladěno s kolem, toto už je pouze jakýsi bonus, v každém případě jsem s kolem spokojený.

Děkuji všem za podněty a cenné rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

147 cyklistů (7 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018