reklama

Kellys Reyon 50 2015

Dobrý den, jaký je váš názor na celodpružené kolo KELLYS REYON 50 2015? Chci si pořídit celodpružené kolo. Styl jízdy (cesta 60%/40% terén - lesní ztezky, žádné traily apod.). Děkuji za váš názor.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2015
Autor: Irons
  • Re: Kellys Reyon 50 2015

         

    Když se ti líbí a máš na to, tak si ho klidně kup, ale jinak nevim k čemu ti bude dobrý kolo tohodle provedení, když neslezeš z asfaltu, kromě toho, že se pochlubíš co sis pořídil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 02.06.2015
      Autor: Irons
    • Re: Kellys Reyon 50 2015

           

      Rychleby jezdím 2x ročně, ale to si kolo půjčím a to je na jiných zdvihách než KELLYs. Tak to ještě upřesním 60% nezpevněné stezky 40% turistické stezky :-) Píšeš, že se jedná o dobré kolo, tak to je pro mě taky vodítko. Jedná se mi především o to, jaké jsou zkušenosti se značkou KELLYS.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2015
      Autor: Irons
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys Reyon 50 2015

             

        Pokud zvládáš Rychlebské v celé sestavě, tak tam to kolo dostatečně a celkem bez obav užiješ.
        Teď mi není jasné co považuješ za nezpevněné stezky. Obecně ty nezpevněné jsou právě ty turistické stezky, které nemají zpevněné podloží. Zpevněné jsou zpravidla všechny lesní a mnohé polní cesty :-)

        Kola Kellys patří do té skupiny slušnějších kol, neslyšel jsem že by měly nějaké obecnější problémy. Určitě bych se toho kola nebál a už určitě ne na nějaké hladší lesní cesty nebo méně náročné pěšiny.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2015
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kellys Reyon 50 2015

               

          Děkuji, tuto odpověď jsem hledal :-) Se značkou KELLYs zkušenosti nemám žádné ani nikdo kolem mě toto kolo nejezdí. U mě to je asi tak, když jedu lesem a uvidím úžinku po které by se dalo jet, tak tam prostě vletím a jedu "bomby" :-) no a proto potřebuji kolo, na které se můžu spolehnout :-) Samozřejmě to není jenom o kole... Děkuji za rady

          PS: Wales jsem ještě nejel. Superflow je super! ...vřele doporučuji

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2015
          Autor: Irons
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kellys Reyon 50 2015

                 

            S Kellys je někdy problém, že kola lepí z kdejakých dílů. Něco dají XT na odiv a pak honí úspory podřadným brakem. A jindy mají jiný model docela vymazlený. Kolik lidí na téhle značce tady jezdí netuším, stížnosti ale tady snad nezazněly žádné. V podstatě opakované stížnosti na nějakou značku celkově nezaznamenávám. Tuhle támhle má někdo nějaký problém s něčím konkrétním, ale neváže se to k žádným konkrétním kolům. Zajímavější spíš můžou být vlastnosti daných komponentů a rozdílná geometrie rámů.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2015
            Autor: ronda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Reyon 50 2015

         

    A co takhle odkaz, aby se to nemuselo hledat?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2015
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Reyon 50 2015

         

    Tohle kolo JE na traily a do pořádnějšího terénu. Jinak z tebe bude jizerskej asfaltovej šampón, potenciál kola absolutně nevyužiješ a jen sebou budeš tahat zbytečnej zadní odpruženej balast. Pořiď si pevnou devětadvacítku, budeš z ní mít větší radost (sice ne tak okázalou, ale užitnou určitě)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys Reyon 50 2015

           

      HT mám na carbonu SCOTT SCALE 10 26`, ale chci i celoodpružené kolo. Měl jsem celopero půjčene na celodenku po nezpevněných cestách a večer jsem nebyl tak „dobitý“. Spíše se mi jednalo o zkušenosti s touto značkou. Něco jsem si tady ke kolům KELLYS přečet a názory jsou různé.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2015
      Autor: Irons
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys Reyon 50 2015

             

        jj, v pohodě, když víš, proč to kolo chceš a že ho využiješ, tak je to v cajku. Určitě udělá radost.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2015
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys Reyon 50 2015

         

    Zdravím všechny.

    Moje první zkušenosti po ujetí cca 400 km. Vidlice a tlumič Fox 32 Float Evolution CTD odvádí svou práci jak se očekává. Velkým + je lock obou na řídítkách (jsem zvědavý, jak na tom bude páčka po několika stovkách zamknutí) i když musím říct, že je zamykám skutečně pouze když jedu do prudkého krpálu. Z počátku jsem se setkal s problémem, že se mi řetěz při nejtěžším převodu "lehce smýkal" po přesmykáči. V rámci servisní kontroly byl problém odstraněn. Jediným slabším článkem jsou kola, ty jsem nejzdil vůbec a vyměnil je za Fastdisky od Remerxu na 32 špicích. Průjezdnost tereném je opravdu díky kvalitnímu tlumení a ůchopu pohodlné. Myslím si, že toto kolo bylo dobrou volbou, ale uvidíme časem :-) Trochu mě uklidňuje, že Kellys prodlužuje záruku rámu na 5 let (samozřejmě jsou tam nějaká ale, takže doporučuji si vše pořádně přečíst). Jsem mile překvapen i doplňky (oblečení atd.), které je barevně sladěno s kolem, toto už je pouze jakýsi bonus, v každém případě jsem s kolem spokojený.

    Děkuji všem za podněty a cenné rady

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2015
    Autor: Irons
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024