reklama

Superior

Zdravím vás všechny ...
Hledám hledám silničku ..... našel jsem toto
http://superiorbikes.eu/cz/kolekce-2015/road...
Co říkáte pro relax?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2015
Autor: wakila
  • Re: Superior

         

    Pěkné. Ale po silnici dnes jezdí jen sebevrazi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2015
    Autor: magic1000
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Superior

           

      No rada to zrovna není ..... Moc ohlas teda moje prosba o shodnocení nezískala. Přesto to zkusím ještě jednou.
      Dokázal by mi někdo podat reference, podělit se o zkušenosti s těmito koly? Především by mně zajímaly informace o kvalitě rámů. Díky za případné odpovědi

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2015
      Autor: wakila
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior

             

        Silniční kola moc nefrčí,proto zřejmě tak vlažný ohlas.Je to vyráběné v Česku a podle ceny bude i kvalita.Já mám rám z Intersparu,takže neporadím :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2015
        Autor: magic1000
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior

         

    Rám neznám, osazení (dost) nižší sadou Sora, 2x9 kvaltů.

    Nevím, jak velký rám potřebuješ. Budu prodávat kolo, které jsem před cca půlrokem koupil od jiného zdejšího osadníka. Ten ho ze zdravotních důvodů vůbec nejezdil. Já trochu zmagořil a pořídil další, uhlíka.
    Je ale komplet osazené sadou 105 (takový slušný střed), 2x10, nalítáno má asi tak 5-6 tisíc, z toho půlku na válcích. Bez problémů a poškození. A i kdybys k němu pořídil lepší sedlovku a vidli, budeš pod cenou té Sory. Jo, velikost 54.
    Pokud by tě to zaujalo, dej vědět. Pošlu fotky, upřesním.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior

           

      Díky za nabídku, ale koukám po 56-ce.
      Mají v nabídce ješte jeden model ...
      http://superiorbikes.eu/cz/kolekce-2015/road...
      Ten je taky na 105-ce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2015
      Autor: wakila
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior

             

        Pár pěkných kousků je na cyklobazaru, třeba tu Meridu můžu doporučit. Mám doma dvě - já karbonovou Sculturu 904 a žena kombinaci Al rám/karbon vidle. Obě na Sh105 a spokojenost.
        jo a pak ten Kellys vypadá taky pěkně..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2015
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior

           

      To vypadá, že jde o Holfiho silničku, kterou mi loni "jeden" vyfouk před nosem. A já kvůli tomu zmagořil a koupil karbonovou Meridu :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2015
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior

             

        bude to takové putovní kolo zdá se.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2015
        Autor: Billicek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior

         

    Kamarádka měla Supíka a byla s ním velmi spokojená

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2015
    Autor: nugetka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Superior

         

    Co je pro Tebe relax?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2015
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Superior

           

      Nejsem žádný klubový fanda. Chci si prostě ve volném čase zajezdit na kole. Po cestě. Za měsíc najedu tak 200 v klidu. Když se zadaří a vyjde čas, tak samo víc.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2015
      Autor: wakila
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Superior

             

        Pak bude určitě stačit silnička i na nižší sadě. Ale relaxačnímu silničnímu kolu prostě sluší Sh105 :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2015
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024