reklama

Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

Máma, táta (45 let) a syn (7 let), všichni průměrně zdatní, se rozhodli jet na kolech po Vltavské cyklostezce z Českého Krumlova do Prahy. Trasu jsme naplánovali na 9 dnů včetně jednodenního odpočinku uprostřed dovolené. Noclehy jsme si zarezervovali měsíc dopředu v penzionech, abychom nemuseli…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.05.2015
Autor: VLB
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    Ráda jsem si přečetla, dobrý nápad dojet od domova do hlavního města. Ani já nemám do něj hezky rovně nataženou cyklostezku.
    Každý cestuje po svém, každý má rád jiné pohodlí, já bych ale nedala tolik peněz za "jenom" přespání v českých penzionech.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    hmm, jako reklama na penziony dobrý:) Ještě by to chtělo fotky-aspon těch penzionů :))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2015
    Autor: dalinv
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      Taky mě to tak připadá.
      Čekal jsem, že se dočtu nějaké zážitky, ne jen popis penzionů i s tel. číslem. :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      Mně to taky tak přišlo :-(
      Nechtěla jsem to ale psát, aby to nevypadalo, jako že haním kolegy cyklocestovatele a pisatele.
      Ale připadá mi to jako tip: takto si udělejte výlet, zde se ubytujte. Podle mne se ta akce nejela. Navíc sedmiletý dítě ujede spolehlivě podstatně víc než nějakých 30 km/den.
      Ubytování proč ne, chápu že ne každému vyhovuje čundrovací styl kolodovolené, ale pokud tato dovolená opravdu proběhla, připadají mi zážitky poněkud chudé (pouze o tom, kde se a jak dobře přespalo a kde se pěkně papalo)
      Na druhou stranu, jsme jenom lidi a dobře se najíst a vyspat je základ :-))))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2015
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

             

        Dítě třeba ujede, ale rodiče ne. :-) Já když tak odhadem před patnácti lety zkusila obnovit své umění jízdy na kole a ujela asi deset kilometrů, přišlo mi to jako ale FAKT výkon. A děti (řádově okolo těch sedmi let věku) na mě s tatínkem obětavě za každým rohem čekali.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

               

          Je to tak. Pozoruji to podle nás (mě a manželky). 50 km - OK, 60 - tak na hraně, ujedeme i něco víc (myslím, že maximum je asi 87), ale už je to křeč.

          A pak si otevřu blog od Peggy a přečtu si o dětech, co jezdí průměrně 70. Naštěstí mě to nevadí, jinak bych to nemohl ani číst, jak by mi bylo stydno.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.05.2015
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

             

        Základ je se dobře vysrat..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2015
        Autor: Grille
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      Proč se nepodělit a udělat reklamu, když jsem byl spokojený. Moje žena takový itinerář ocenila.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2015
      Autor: pavelm
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    To je nějaký zápis ČOIky?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    zajímavý report o ubytování v penzionech. Zajímalo by mne kde v noci spala v jednotlivých penzionech kola? Dále co fotky nebyly by nějaké? nebo si chráníte soukromí a chcete zůstat inkognito?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      Mě by ještě zajímalo pro doplnění, kde jste tu první sobotu obědvali a jak jste to vyřešili s nedělní snídaní?
      Ani další sobotu mi není jasné, zda jste se naobědvali a případně kde. Děkuji :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2015
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

             

        Mě by zajímalo, jestli cestou navštívili ten krásný hřbitov s malovanými kapličkami v Albrechticích nad Vltavou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2015
        Autor: Karel-ch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    kde foto? chci podivat foto.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2015
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

         

    Vážení přátelé, cílem mého článku nebylo dělit se o zážitky, ale umožnit podobným rodinám vytvořit si zážitky vlastní. Když cestuju na kolech bez stanu s dítětem, musím si udělat plán a zamluvit dopředu noclehy. Dalo mi to spoustu práce, tak jsem se rozhodl podělit se o výsledek s ostatními. Soukromé forky nezveřejňuji, fotky penzionů najdete na internetu. Zájemcům mohu zaslat mapy se znázorněním cesty a noclehů a případně s podklady pro hledání pokladů z Geocachingu - tím jsem bavil sebe a dítě, aby mi to ušlapalo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2015
    Autor: VLB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      No, dobře - ale proč teda nedáte nadpis "ubytování na vltavské cyklostezce"?
      Chápu, že soukromé fotky na net nedáte, ale dát takový nadpis a pak o té jízdě se sedmiletým dítětem nenapsat vůbec nic, akorát pár adres, které si každý, koho to zajímá, umí najít na netu?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2015
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      a kde v těch penzionech spala kola? nepotřebuji fotky ani zážitky. Jen taková jednoduchá otázka.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

             

        S koly nebyl problém: Někde měli kolárnu, zamčenou garáž, někde nám je nechali dát do chodby hotelu, někde jsme je měli na zavřené zahradě pod oknem pokoje.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2015
        Autor: VLB
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

           

      Když už si dám "spoustu" :) :) :) práce s vyhledáním, tak to přece nemůže skončit pár penziony, ale nějakým pořádným výčtem:

      http://www.nakole.cz/blog/zobraz/55-kempy-na...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2015
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

             

        A přitom jsi tomu mohl dát tak chytlavý název jako třeba "Odrou a Nisou s dospělým synem a cizí ženskou" :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

               

          Jaký je emotikon pro "směju se až jsem se málem praštil hlavou o monitor"?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.06.2015
          Autor: petrp
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

               

          tak budu odteď nazývat svoje blogy "Po cyklostezkách Evropy s dvěma babama vleže"

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.06.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

570 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024