reklama

UKRADENÉ KOLO Wilier fluo oranžová, Brno

UKRADENO ZÁVODNÍ KOLO, velmi prosím o SDÍLENÍ, Wilier Zero 9 2015, red fluo (na pohled zářivá oranžová) vel S.... Kolo: Wilier Zero 9 2015, red fluo (na pohled zářivá oranžová) vel S. Vypadá jak na fotkách, bez omotávky s né uplně zkrácenou vidlicí, na kole je jiný představec než jsem koupila FSR 70mm, přední, zadní světlo, komponenty ultegra. Nové kolo 1 den staré!!!! Nikde na závodech ani jinde jsem ve stejné barvě kolo neviděla, pokud jej uvidíte je dost pravděpodobné že jedná o něj! Bylo ukradeno 23.4.2015 20:35 z vlaku, nedoběhla jsem pachatele. Muž střední postavy do 30 let, zahalený.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2015
Autor: Zuza5
  • Re: UKRADENÉ KOLO Wilier fluo oranžová, Brno

         

    Nějaký ty fotky by nebyly? ;-) Máš je sice na facebooku, ale vkládat link sem nebudu...

    Já si kolo zamykám i ve vlaku, i když si při tom připadám jak paranoidní blbec. Právě kvůli takovéto možnosti, že to někdo čapne. Teda, ne vždy jsem zamykal, ale od teď opět zase budu. Teda krom naloženého kola, to opravdu nikdo nečapne pod pažu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: UKRADENÉ KOLO Wilier fluo oranžová, Brno

         

    Psala jsem to ještě v tom stavu po krádeži, tady lepší formulace, fotky přiložené:
    Dobrý den, jmenuji se Zuzana Dolinová a dne 23.4. ve 20:36 mi bylo ve vlaku na zastávce Popovice u Brna UKRADENO!!! závodní kolo. Starý prázný vagon se 4mi pasažéry z toho jeden se schovávající za rohem. Seděla jsem od něj zhruba metr, když mi ho neznámý pachatel před očima vzal a utíkal pryč. Snažila jsem se ho dostihnout, ovšem marně. Zlodějem byl muž v kapuci, střední postavy ve věku kolem 30 let. Nastupoval na zastávce Rajhrad ve směru Brno. Cyklistika a závodění je pro mě celý svět, pro tento sport obětuji vše. Stále studuji a vím, že si nové kolo jen tak nepořídím. Proto žádám o Vaši pomoc – kdybyste ho někde zahlédli, ozvěte se mi prosím.
    Popis kola: Wilier Zero 9 2015, red fluo (na pohled zářivá oranžová) vel S. VÝROBNÍ ČÍSLO: WT14D6186. Je zcela nové! Ukradli mi jej jeden den po jeho koupi. Vypadá jak na fotkách, bez omotávky s né uplně zkrácenou vidlicí, na kole je jiný představec než jsem koupila FSR 70mm, přední, zadní světlo, komponenty ultegra + mix. Jedná se o model, které nikdo jiný v této barvě v republice nemá, tudíž jestli ho zahlédnete, bude se určitě jednat o něj.
    Na fb pod mým celým jménem můžete sdílet fotografie a aktuality.

    Info na tel.:
    774 500 295,
    nebo 158 (policie)
    Děkuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2015
    Autor: Zuza5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024