reklama

mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

Tak jsem na to docela zvědavá
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/366953-mapy...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.04.2015
Autor: radka
  • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

         

    Doufám, že k lepšímu. Mohli by ke Slovensku přidat turistickou mapu všech okolních zemí, pro začátek alespoň Polsko, Rakousko a Sasko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

           

      Pár dní to asi zase bude o nervy, než si člověk na změny zvykne.
      Ale uvidíme...
      Pokud by tam opravdu přidali podrobnější mapy zahraniční, tak bych ani vylepšení funkcionalit nepotřebovala.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

             

        Podrobnější mapy v zahraničí už máš dávno třeba na Bikemap.net. Navíc seznam evropu předělal už před časem, teď to jen rozšíří o svět.
        Protože jen přebírají mapové podklady z OSM, (stejně jako Bikemap) nemohou toho zase o tolik víc zobrazit. Záleží v podstatě jen na tom, kolik toho z OSM vytáhnou a vykreslí.
        Pro zajímavost, testovací "pašerácká cestička" přes hranice, rád tudy jezdím na kole. Na Bikemap je, tak uvidíme, zda někdy bude i na seznamu.

        Nejsem v tom žádný expert, tak doufám, že jsem příliš neblábolil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2015
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

               

          Podrobnější jsou než bývaly, ale já bych přivítal značení turistických a cyklistických tras jako je v naši cykloturistické mapě. Jsou tam sice čárkovaně vyznačeny nějaké stezky, ale vůbec se nedá odhadnout zda schůdné nebo dokonce i sjízdné.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.04.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

                 

            http://mtbmap.cz/

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 14.04.2015
            Autor: petrp
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

                   

              Docela dobrý a asi použitelný.
              Koukal jsem na pár míst a mám docela pochybnosti o značení obtížnosti cest MTB. Docela by mě zajímalo kdo to tvořil, něco asi odpovídá, ale u některých mám pochybnosti o soudnosti toho co to třídil :-) na stupnici 0 - 6, protože na některých 0 jsem hodně funěl, na 1 jsem to pracně lámal a na 2 jsem už i občas zastavoval a slézal, neumím si představit 4 :-)
              ale jako celek asi dobrý.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 14.04.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

               

          Já vím, že se to dá najít na jiných servrech, ale já jsem si tak nějak zvykla na mapy.cz.
          Mě děsně nebaví pronikat do všech možných programů - v oblasti (tady mapy) si zkrátka něco vyberu a do ostatního lezu jen v krajní nouzi. Mám vyslovený odpor k tomu pronikat do různých softwarů a zjišťovat co umí a jak fungují.
          Přiznám se, že než bych hledala na jiném mapovém serveru, tak si radši dojdu koupit mapu papírovou :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

         

    také jsem celkem zvědavá

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2015
    Autor: verousek70
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: mapy.cz chystají od zítra vylepšení!!!

         

    Taky je používám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2015
    Autor: vendulka83
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

432 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024