reklama

Vätternrundan 2015

Termín: 12.06.2015
Místo: Motala,

300 km dlouhá organizovaná okružní jízda kolem druhého největšího švédského jezera Vättern, která se každým rokem stává výzvou pro rekreační cyklisty z celé Evropy. Letos se koná již 50. ročník této velké cyklistické události.

Datum: 08.04.2015
Autor: Redakce
  • Re: Vätternrundan 2015

         

    Trochu z ruky. Škoda, hned bych jel.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vätternrundan 2015

         

    Hmmm... tak mi synáček právě odlítá na víkendovou pracovní akci do Jönköpingu (na břehu zmíněného jezera, jedna z vyznačených zastávek)...
    Což mě přivedlo na myšlenku, že pokud by se mu ta jeho akce s touto cyklistickou kryla i příští rok, tak snad půjčím obytňák, dám dohromady pár lidí a osobně ho tam zavezu...
    Což mě dále přivedlo k podrobnějšímu studiu uvedených stránek a pravidel atd....
    No a co byste řekli?
    RECUMBENT BIKES ARE NOT PERMITTED!
    A já už to měla na příští rok tak hezky vymyšlené... :-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2015
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vätternrundan 2015

           

      No recumbent bicycles are allowed without explicit approval
      bez výslovného souhlasu :-/ když je ale hezky poprosíš tak ti to možná dovolí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vätternrundan 2015

             

        Možná mám starší znění, já měla "not permitted". Kde máš tu tvoji verzi?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vätternrundan 2015

               

          je fakt, že to je pro rok 2014 http://issuu.com/vatternrundan/docs/223505...
          na straně 7 v General rules (pravidla pro generály) :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.06.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vätternrundan 2015

               

          Ale na straně 13 už to zakazujou jak říkáš. Sice se na to můžeš zeptat ale stejnak tě pošlou asi někam. Je to akce jen pro zdravé jedince co sedí na kole "normálně". A o povaleče, kteří by to nedejbože ještě vyhráli nemají zájem. Prostě se bojí. Ale jinak je to akce pro všechny cyklisty bez rozdílů ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.06.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vätternrundan 2015

                 

            Inu, co dělat... holt nedám teda vydělat půjčovně obytných aut... a potomek to má letadlem beztak pohodlnější.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.06.2015
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024