reklama

Brzdové špalíky "se zobáčkem" - zkoušeli jste někdo?

Zdravím,

dostaly se mi do ruky brzdové špalíky Kool Stop: http://alturl.com/n9bn7 . Jak vidno z obrázku, jedna strana špalíku je formována do takového jakoby zobáčku směrem k ráfku. Prý to snad má stírat nečistoty a vodu na startu přítlaku brzdné fáze. Máte s takovými špalky někdo zkušenost? Trochu se obávám toho, že jak samotná brzdná plocha špalku (kvůli zobáku) bude dál od ráfku, budou mít páky na řídítkách velký zdvih..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2015
Autor: Rasťa
  • Re: Brzdové špalíky "se zobáčkem" - zkoušeli jste někdo?

Tipuji že se to po druhém zabrzdění obrousí doplacata.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: JendaH
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...jestli myslíš tu vyvýšeninu na červené části, tak to postrádá logiku- jak píše Jenda, po chvíli bude po zobáčku....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bi-jan-cyk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tím si nejsem zcela jist.. Z obrázku je patrné, že ta pryž (červená část), má v místě zobáčku odstup od patice. Jinak řečeno, má kam uhnout, tím pádem se obrus oddálí..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Rasťa

Že by pomůcka na šíp, pánové?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2015
        Autor: mira.l

8-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2015
          Autor: AV
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

225 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018