reklama

Brevet 200 km 2015

Po Ivče a Jirkovi přidám i já svůj report z letočního Brněnského brevetu 200 km.
Start byl jako obvykle na na konečné čtyřky. Oproti minulým létum se složení jezdců drobně změnilo. Po formalitách a vysvětlení brevet karty jsme o čtvrt na osm vyrazili přes Brno na jih. Už v Brně bylo potřeba drobná…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.03.2015
Autor: snilard
  • Re: Brevet 200 km 2015

         

    Pěkné doplnění komplexního pohledu.
    (A musím říct, že jakožto zainteresované osobě se mi letos ty popisy čtou úplně jinak než loni. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2015
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brevet 200 km 2015

           

      Děkuji. Jen musím opravit ty překlepy :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2015
      Autor: snilard
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brevet 200 km 2015

           

      Taky jsem běžel marathon, vlastně jen 32 km, z čehož jsem polovinu šel pěšky

      Vím, jak se marathonec cítí.

      Jsem zainteresovaná osoba, vlastně marathonec :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brevet 200 km 2015

             

        Takhle jsem to nemyslela. Výkony nesrovnávám. Ale to, že když čteš popis cesty, tak ho vnímáš jinak, když každý bod (no dobře, jen dvě třetiny bodů :-) a každého účastníka prostě před sebou vidíš. (Shodou náhod včetně toho kolemjedoucího, co se "bez představení ptal po Radkovi", protože s nimi dvěma jsem byla na kole - rovněž povětšinou ve zdvořilém odstupu - o týden dřív.)
        Je to trochu jako rozdíl, když se probíráš fotografiemi ze svých dovolených - a když koukáš na album, které ti ukazují na návštěvě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2015
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brevet 200 km 2015

               

          Já ti rozumím, jen jsem si rýpnul :-)

          Já bych do toho asi nešel, porvat se s 200kou to jo, ale projíždět těma kontrolama, při mém tempu jistě na chvostě všech zúčastněných, by mě psychicky vyčerpávalo víc, než to valit sám.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2015
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brevet 200 km 2015

         

    Co jste vlastně udělali Jirkovi, že vám naplánoval trasu přes jeden z největších kopců Pálavy? :-)))) (2km/180m převýšení)
    Dalo se to v pohodě objet jinudy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brevet 200 km 2015

           

      Jirkovi nic. Ale silničáři se zrovna rozhodli opravovat tam silnici.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2015
      Autor: snilard
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brevet 200 km 2015

             

        Sanují stráň strženou (i se silnicí) při loňských podzimních povodních.
        Nejlepší objíždka na kole je: http://www.mapy.cz/s/gU12
        Povrch pěkný asfalt, kromě asi 200m betonky (ale i ta je v pododě sjízdná na silničce).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2015
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brevet 200 km 2015

               

          Už je to za námi :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2015
          Autor: snilard
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brevet 200 km 2015

               

          Díky za info, objízdnou trasu sjízdnou na silničce možná ještě budem potřebovat, mají to tam mít zavřené až do června. A navíc už jednou slibovali otevření a pak přišli na to, že ještě cosi je horší než se myslelo a bude to na delší dobu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2015
          Autor: Jirka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024