reklama

Brevet 200 km 2015

Po Ivče a Jirkovi přidám i já svůj report z letočního Brněnského brevetu 200 km.
Start byl jako obvykle na na konečné čtyřky. Oproti minulým létum se složení jezdců drobně změnilo. Po formalitách a vysvětlení brevet karty jsme o čtvrt na osm vyrazili přes Brno na jih. Už v Brně bylo potřeba drobná…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.03.2015
Autor: snilard
  • Re: Brevet 200 km 2015

Pěkné doplnění komplexního pohledu.
    (A musím říct, že jakožto zainteresované osobě se mi letos ty popisy čtou úplně jinak než loni. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji. Jen musím opravit ty překlepy :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky jsem běžel marathon, vlastně jen 32 km, z čehož jsem polovinu šel pěšky

Vím, jak se marathonec cítí.

Jsem zainteresovaná osoba, vlastně marathonec :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takhle jsem to nemyslela. Výkony nesrovnávám. Ale to, že když čteš popis cesty, tak ho vnímáš jinak, když každý bod (no dobře, jen dvě třetiny bodů :-) a každého účastníka prostě před sebou vidíš. (Shodou náhod včetně toho kolemjedoucího, co se "bez představení ptal po Radkovi", protože s nimi dvěma jsem byla na kole - rovněž povětšinou ve zdvořilém odstupu - o týden dřív.)
        Je to trochu jako rozdíl, když se probíráš fotografiemi ze svých dovolených - a když koukáš na album, které ti ukazují na návštěvě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2015
        Autor: Ifča

Já ti rozumím, jen jsem si rýpnul :-)

Já bych do toho asi nešel, porvat se s 200kou to jo, ale projíždět těma kontrolama, při mém tempu jistě na chvostě všech zúčastněných, by mě psychicky vyčerpávalo víc, než to valit sám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Jindra8526

Co jste vlastně udělali Jirkovi, že vám naplánoval trasu přes jeden z největších kopců Pálavy? :-)))) (2km/180m převýšení)
    Dalo se to v pohodě objet jinudy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jirkovi nic. Ale silničáři se zrovna rozhodli opravovat tam silnici.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sanují stráň strženou (i se silnicí) při loňských podzimních povodních.
        Nejlepší objíždka na kole je: http://www.mapy.cz/s/gU12
        Povrch pěkný asfalt, kromě asi 200m betonky (ale i ta je v pododě sjízdná na silničce).

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Už je to za námi :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Díky za info, objízdnou trasu sjízdnou na silničce možná ještě budem potřebovat, mají to tam mít zavřené až do června. A navíc už jednou slibovali otevření a pak přišli na to, že ještě cosi je horší než se myslelo a bude to na delší dobu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Jirka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

dnes
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
včera
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018