reklama

jake kolo?

Potrebovala bych poradit, nevim toho moc o kolech a chtela bych si poridit nove kolo. Potrebuji jak na silnici, tak do terenu.Bylo mi doporucene crossove kolo GT Nomand LTD model 2005. Nevim jestli crossove ci horske,kazdy mi doporucuje jine...Potrebuji i poradit nejakou dobrou prodejnu v Praze, kde by mi poradili a maji dobre ceny!Predem moooc dekuju!!!

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (ir)
  • Re: jake kolo?

         

    je otázka kolik chceš do kola vložit, co od něho čekáš, jak často jezdíš atd... zkus trošku specifikovat dotaz. Je asi rozdíl mezi cykloturistou a sportovnějším hobíkem. Já konkrétně mám Meridu carbon race, ale nemyslím, že jezdíš nějakou divočinu na výkon. Jinak tvůj dotaz je na dlouhou slohovku.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hermida1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake kolo?

           

      Je dekuju, ja uz myslela ze se nikdo neozve. To kolo je spis na rekreacni jezdeni. Vikendy a rano do prace...Budu jezdit i do terenu, ale ne tak hodne. Doporucovali mi na to crossove kolo. Jini zase horske, ale slysela jsem, ze se na tom horskem pri jezdeni na cestach(coz bude prevazovat) udru...A cena?Cim levnejsi, tim lepsi, ale do nejakych 14 000 Kc bych se vesla.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ir)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jake kolo?

             

        Jeste jsem se chtela zeptat na velikost ramu. Merim 160cm, tak mi doporucuji ram 15.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (ir)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jake kolo?

               

          Velikost rámu opravdu odpovídá tvé výšce, ale s touhle velikostí budeš mít trošku omezený výběr - dost blbě se shánějí kola s takhle malým rámem.
          Jinak na tvoje ježdění bude asi opravdu lepší cossové kolo.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: jake kolo?

                 

            Já taky moc neholduju terénu, ale zase je mi to kolo pohodlnější, i někteří další účastníci zdejších diskuzí na to poukazovali. Hlavně si připadám jistějš a stabilnějš. Ale o dření je to taky :-D
            U takhle malých kol se občas dá sehnat dost dobrá sleva, ale nevim jestli ještě teď.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.03.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo?

         

    Jo a ještě ty obchody..... V Praze je jich mooooooc... Ale docela výběr maj v Bike Ranchi na Palackého náměstí. Ve Skořepce toho maj taky dost a U Tyrše v Jaselský jsou taky fajn. Jinak GT maj i u Fialy, ale z centra je to dál, až na Bílce, ale taky tam kupuju...:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake kolo?

           

      Ale, ty chodíš k Fialovi?!? To je můj dvorní servis :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jake kolo?

             

        No jo, Velo Fiala, známá firma, jak jinak... No do určité doby to byl téměř nejbližší servis...
        Od Fialy sem měl své první pořádné kolo. A i teď se tam často objevim.... mám poblíž brigádu...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.03.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo?

         

    také bych doporučil crossové kolo. Merida, Author - na ten jsem včera koukal u nás a zdá se mi, že má letos vybavenější modely za příznovější ceny než loni.
    Za 14 tisíc určitě seženeš kvalitní krossové kolo.
    Ještě zkus kouknout na 4ever, Trek ...
    Osobně bych šel znovu do Authora

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo?

         

    Nezapomeň se podívat i na Kellyse! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024