reklama

Výběr krosového kola do 8 000 Kč

Dobrý den,
jaký je Váš názor na toto kolo?:

Leader Fox TOSCANA 2014
http://e-shop.leaderfox.cz/detailsklk.aspx?sklk...
Mám možnost jej koupit za 7 999 Kč.

Využití:
- každodenní dojíždění na krátkou vzdálenost - zamklé bez dozoru - nechci žádné draze vypadající kolo
- cykloturistika (cca 2 500 km / rok)

Výška 181 cm.

Díky moc za názory, popř. doporučení lepší alternativy v cenové kategorii do 8 000 Kč.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.03.2015
Autor: zalesaka
  • Re: Výběr krosového kola do 8 000 Kč

Žádná hitparáda, ale co taky za ty prachy chtít. Pokud na něm nebudeš divočit, určitě bude na těch krátkých štrekách sloužit. Může být, že bezproblémově, může se stát, že po nějakém čase nemusí být řazení až tak přesné. To ale asi nebude u tohodle užití až tak kritický. Cenově do osmičky asi typický kousek, s jinýma značkama srovnatelný. Možná by se za ty peníze někde posháněl nějaký výprodej o chlup lepší, ale bylo by to o shánění a klice.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
včera
Ahoj, jmenuji se Radek, je mi 27 let, jsem ze Dvora Králové n.L., jsem nezadaný. Rád jezdím na kole. Chtěl bych…

Hledám: Parťáka na cyklostezku Alpe Adria

20.05.2019
Hledám pohodového kamaráda, který by mně "doprovodil" na mé vysněné cestě Alpe Adria ze Salzburgu do Grada. Termín…

Hledám: kamaráda kolem 50

18.05.2019
...na výlety, cykloturistiku, cestování...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (10 přihlášených)

První dobrodružství v sedle

Asi málokdo dokáže zapomenout na své první větší cyklistické dobrodružství. I já si to své velmi dobře…
JohnyB | 16.05.2019

Cesta z města (ba i z vesnice) aneb West Highland Way romantiky zbavená

Před několika lety jsem byla se svojí maminkou na poznávacím (a velmi drahém) zájezdu do Skotska. Za čtyři…
Ifča | 12.05.2019

Vietnam na kole 2019

Vybrat destinací na další dovolenou byl boj. Nejprve jsem chtěl do Arménie, pak mi psal známý, jestli bych…
RendaStr | 06.05.2019