reklama

Vypouštěcí ventil splachovače.

Omlouvám se za těžkej OT, ale okolnosti mě nutí se zeptat. Fixluje mi tenhle ventil, někdy lehce podchází, někdy drží. Nevíte někdo, k čemu je ta černá páčka nad jeho spodkem, nechá se s ní hejbat asi v rozmezí šedesáti stupňů. Mám podezření, že se tím čistí těsnící plochy. Ď.

[ Zpět ]
Datum: 25.03.2015
Autor: abernathy
  • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

         

    Jen aby se z toho nevyvinula nějaká rafinovaná reklama :D
    Nenastavuje se tím základní množství vypouštěné vody? U předchozích typů se to nastavovalo myslím šroubem. Ale už si to moc nepamatuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

           

      A sakra, za sebe ujišťuju že ne, ale kdo tomu má po všech zkušenostech věřit. Prodavači firmy Ptáček nevěděli určitě, ale odpovídali podobně jako brum.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

         

    jestli to není "přepouštěcí" ventil na vyrovnání tlaků, regulující hbitost zavření

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: brum
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

         

    :)
    Tou páčkou se šteluje sporo tzn. rychlost znovuzavření .
    Jestli to netěsní tak se mění ta guma dole , a čistí se jenom plast kde dosedá guma (není na obrázku)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: dave.007
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

           

      Díky, budu věřit, že jste na to oba kápli.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2015
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

         

    Kdybys splachoval kýblem, tak takové problémy nemáš.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

           

      No, kdyby mu lehce protékal ten kýbl...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2015
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

             

        tak ho ucpe ...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

               

          A čím ho má ucpat milá Lízo, čím ho má ucpat, řekni čííím ?

          [ Zpět ]
          Datum: 25.03.2015
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

             

        Tak mi Líza řekne, jak dál.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2015
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vypouštěcí ventil splachovače.

         

    Ještě jednou díky za dobře míněné rady. Za 57" to zamykám, téma považuju za vyčerpaný a politickejch půtek je dost jinde. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024