reklama

Kryt na převodník

Při jedné politováníhodné události :-) mi praskl jeden ze čtyř úchytů takového toho plastového krytu na převodník. Kde se taková věc dá koupit? To musí být přímo ke konkrétnímu typu klik?

Kliky mám as tyto, resp. jejich nějaký starší model:

http://www.srsuntour-cycling.com/tr/bike...

Kryt bych rád měl už jen proto, že na lehokole je převodník ta první věc, se kterou se setká překážka při nárazu. Už se mi taky stalo, že jeden člen rodiny cosi lovil pod stojícím kolem, pak zvedl hlavu, a kdyby tam ten kryt nebyl, tak má v hlavě několik dírek od zubů převodníku.

Kde se taková věc kupuje? Zkusil jsem pár e-shopů, většinou mají jen jějaký univerzální od Authora - vůbec nevím, jak by pasoval zrovna na moje kliky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.03.2015
Autor: Akito
  • Re: Kryt na převodník

         

    Tuším že tam je rozteč 105 mm a skrz ty dutý šrouby se u těch univerzálních krytů prostrčí běžný vruty, který se zakousnou do toho krytu. Poptej se ve kšeftech zaměřených spíš na městský kola, tam něco mají, taky jsem před časem kupoval.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kryt na převodník

           

      Hmm, to je ale bastl. Původní kryt má svoje samostatné uchycení. Ještě jsem se díval že Gebhardt taky něco takového dělá, ale taky je to uchycené na ty 105mm díry.

      Kolik to tak může mít průměr? Jestli do nějakých 185 mm, tak by to šlo vytisknout na 3D tiskárně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2015
      Autor: Akito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kryt na převodník

         

    Řešil jsem stejný problém a nakonec jsem v prodejně kol dostal na výběr asi šest druhů krytů. Musel jsem s kolem do krámu abychom vybrali ten správný. Ty díry na vruty jsou u každého jinak.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: Nordboy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024