reklama

For Bikes 2015

Termín: 27.03.2015
Místo: Praha, Veletržní areál Letňany

6. ročník jarního veletrhu cyklistiky, který přináší nové trendy pro jízdu na kole v přírodě i ve městě.

Datum: 20.03.2015
Autor: Redakce
  • Re: For Bikes 2015

         

    Chystám se v sobotu, ještě jsem si nehledal spoje. Kouknu i na Michalův Cyklofest. Škoda že ty věci o RAAM jsou až později odpoledne.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2015
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2015

           

      No, tak nic, zase všecko jinak. Bohužel ani letos.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2015
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2015

             

        Já se těšil, že se sejdeme.

        Pojedu kolmo na Háje a pak potrubím do Letňan, zpatky na kole, budu tam tak kolem 11tý v sobotu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2015

         

    Touto roční dobou člověk nemyslí na kolo, ale na lyže!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: For Bikes 2015

         

    Hmmm, tak to asi letos nic. V sobotu se jede v Benešově "Za pidlovým koláčem".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2015

           

      Sic mám dva volňásky z mýho cykloservisu, ale až podle počasí - bude-li hezky, upřednostním kolo. O tom Benešovu vážně uvažuji. Nevíš, kdo všechno pojede? (Jerguš, Zlatka, HonzaK, Holfi...) :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2015
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2015

             

        Nevím, někde by tu mělo být téma.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2015

         

    Tak jsem se dneska utrhnul a vyrazil na tu výstavu. Celkem jsem si potvrdil, že nová kola jakožto taková mě už tak nějak celkově nezajímají, jediné, co mě přitahuje, jsou fitka. Bylo tam velké množství přileb a brýlí, komponentů už podstatně méně, což je škoda, o ty se dost zajímám. Nicméně to hlavní, kvůli čemu jsem tam jel, jsem našel a prozkoumal: přestavbové kity EVbike. Dokonce jsem se - poprvé! - projel na elektrokolech se středovým EV motorem 250W a 500W. Škoda, že ta projížďka je v hale po rovině, spíše by mě to samozřejmě zajímalo do nějakého táhlého kopečka. Nicméně i tak to bylo zajímavé. Já jsem tedy s výstavou (díky vyzkoušení EVbike) spokojen :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2015
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2015

           

      Škoda.minuli jsme se,já tam byl také.Posbíral jsem pár map,pozdravil kluky z Azubu a podebatil o novém elektropohonu,zjistil termín cyklosrazu SportArsenalu,pozravil Václava Vrtala.Jsem rovněž spokojen.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2015

             

        Tak to mě mrzí! Nicméně já tam plánoval (kdybych tedy jel) jet až v neděli, včera jsem tam vypadnul naprosto nečekaně :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2015
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2015

         

    Tak jsem se včera v 10:00 protlačil na výstavu a musím konstatovat že je to jako každý rok čím dál lepší. Nepřeberné množství nádherných biků, e-biků a docela se našlo i něco z příslušenství. Oblečení nehodnotím, to je takový mumraj za dost vysoké ceny.
    E-fully jsou velmi krásné a špičkové samosebou stojí přes 100K, ale najdou se i velmi, velmi kvalitní již okolo cca 70K. A to je sakra pokrok.
    Stojí to za návštěvu, to určitě, jen by to chtělo méně národa :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2015
    Autor: joudazbrd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2015

         

    Za mě velké zklamání, měli to roztáhnout do více hal, dát tomu trochu prostoru. Takhle, při sobotním nátřesku, prakticky nepoužitelné, pro tlačenici není moc šancí si to pořádně prohlídnout.

    Překvapením pro mě byla celá hala věnovaná elektrokolům, před třemi lety tam byly dva-tři stánky, teď je toho plnej barák.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2015

           

      Zrovna elektrokolo je věc která mě zatím moc nezajimá, treba se to časem změní ale zatím to jde mimo mě a proto mě naopak štve že celá jedna třetina veletrhu je zamerena prave na tuto kategorii...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2015
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2015

             

        Mě to neštve, nepobuřuje, jen mě to překvapilo jak se to za tři roky rozšířilo a rozbujelo.

        Mě nejvíc štvalo, že je to tam tak natěsno namačkaný na sebe. U Azubu jsem potkal Honzu ze Czech Solarteamu, tak jsem měl radost, že jsem mu moh potřepat prackou, to bylo snad jediné positivum celé akce.

        Příště na to dlabu, na netu získám pravděpodobně víc informací než v té tlačenici tam.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2015

           

      Asi tak, nátřesk dnes veliký, ale já tam šel hlavně kvůli testování elektrokol, takže nakonec spokojenost :).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2015
      Autor: vlákno
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

442 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024