reklama

Sázavský Blizák 2015

Termín: 13.06.2015
Místo: Sázava, Sázavský ostrov

Letos pořádáme 15. ročník cyklistického klání, kde si dravci šáhnou na dno svých sil a přátelé náročného ježdění přírodou si užijí. Obě tratě závodu, na 40 nebo 80 km se derou po stráních od řeky Sázavy vzhůru aby se ve sjezdech zase vracely zpět. To je prošpikováno několika brody přes sázavské…

Datum: 19.02.2015
Autor: kola
  • Re: Sázavský Blizák

Sázavský Blizák jsem nikdy neabsolvoval, pouze jednou čejkovický ve sklípku...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2015
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloparťačka :-) s muškami na zubech

včera
Ahoj hledám cykloparťačku libovolného věku podobného postižení cyklistikou, kterou okouzlila nejen "dřina"…

Hledám: Partačka na MTB

Hledám: Partačka na MTB
včera
Hledám partačku na kolo i do života nejlépe s horským kolem:-) Pro výlety do přírody a život jako takový. Já…

Hledám: Partačka na kolo MTB

včera
Hledám partačku na kolo i do života nejlépe s horským kolem:-) Pro výlety do přírody a život jako takový.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (6 přihlášených)

Dva dny za městem

Mám dva dny sám pro sebe. Vůbec neváhám, jak s nimi naložím. Je to jasné, pojedu na kole. A tentokrát úplně…
Santi | 19.03.2019

Známé i neznámé vrcholy klatovska 3 - Velký Bítov, Sv. Markéta

Psal se konec léta roku dvoutisícího osmnáctého. Konkrétně před-předposlední prázdninový den. Ne že by mě…
JohnyB | 16.03.2019

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019