reklama

spravne sedlo aby sedlo...

mozete mi poradit dake optimalne sedlo na cross ? ma z vas niekto konkretne skusenosti BBB Anatomic napr..?

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
  • Re: spravne sedlo aby sedlo...

         

    No já mám sedlo BBB AnatomicDesign (se střední otvorem). Mám to na XC, já osobně mám nejraději co nejtvdší sedla, protože potom cítím jestli na bahnu mi kolo ujíždí lehce do strany a podobně. Jinak si na to musíš chvíli zvykat, jezdím na něm v dresu s vložkou, takže mám parádní "cit" s kolem, ale netlačí ani po 5 hodinách jízdy. Zkrátka bych ho už za nic nevyměnil.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spravne sedlo aby sedlo...

           

      takze vlastne si ho treba spravne vysediet, hej ?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: spravne sedlo aby sedlo...

             

        No tak, když jsem ho koupil, tak a projížděl lesem, tak jsem i s vložkou v kalhotech trpěl, musel jsem neustále vstávat ze sedla. Ale v létě už jsem si na něj zvykl, takže mi nevadili ani průjezdy těžkým terénem plný kamennů. Musí si na to ten zadek zvyknout, taky musíš zvážit, jestli dáš přednost tomu, že přijdeš víceméně o pohodlí a první období musíš dost jezdit, ať si ten zadek rychle zvykne. Pak se ti tato dřina vrátí. Jinak kolo s tímto sedlem vypadá mnohem "dravěji". Jestli chceš dávat dlouhé tratě bez toho, že by tě po 60 km začal bolet zadek špatnou geometrii sedla, tak rozhodně ber.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: spravne sedlo aby sedlo...

               

          ja uz ho mam kupene, ten anatomic race, anatomic lite sa mi predsa len pre cross zdal pritvrdy.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: spravne sedlo aby sedlo...

         

    což správné sedlo, ale najít tu správnou prdel k sedlu

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sedloń)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: spravne sedlo aby sedlo...

         

    Tvůj dotaz je "zcela mimo"..
    NIKDO ti nemůže poradit ideální sedlo pro tebe..to si musíš vyzkoušet JEN a JEN sám..Ani velmi drahé sedlo ti nezaručí,že konkrétně tobě bude sedět.
    Např.Specialized (ale i jiné firmy předpokládám) dělá sedla ve dvou šířkách,aby si člověk mohl vybrat to co mu sedne..,ale stejně to poznáš až po desítkách km,jestli ti sedlo "sedlo",nebo ne..

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spravne sedlo aby sedlo...

           

      Jo jo, zkouset zkouset... jen se ten vyzkum dost prodrazi, co sedlo 500 - 2000 a vise a pak za kolik strelit jety sedlo?... Ja koupil levne selle italia max flite, dost tvrdy... po prvnich dnech jsem myslel ze ho vyhodim a koupim neco jinyho, jenze se to odklada a odklada a najednou zjistuju, ze to neni zas tak kriticky... proste si obcas stoupnu do pedalu a uplne nejlepsi na otlacenou spodni cast zad je zastavit na pivko :-) staci deset minut a pohodicka.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: spravne sedlo aby sedlo...

             

        Jasně..pokud tě sedlo po 80km donutí "občas si stoupnout do pedálů",pak je to poměrně normální..
        Ale pokud to musíš dělat už po 10km,pak něco není v pořádku.Já teď vyměnil sedlo..a měl jsem štěstí,sedlo mi..
        Po 22km prvního zajetí,jsem vůbec "nevěděl"..že na nějakém sedle sedím..tak by to asi mělo být...Uvidím co to udělá po 130km,ale první pocit je ok.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: spravne sedlo aby sedlo...

         

    co správné sedlo, ale správnou prdel aby správně prděla

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sedloň)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: spravne sedlo aby sedlo...

           

      .

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

244 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024