reklama

Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu býval

Dnes ráno jsem začal sezonu Cykloline a ačkoliv se mi po raních mrazících moc nechtělo tak jsem se vydal do Hostašovic na Novojičínsku.
Vstával jsem kolem sedmé hodiny ranní a sednul na kolo jentak bez vody,svačiny pouze s fotákem na krku. Vyjel jsem kopec nad naší vesnici a kolem turistického…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2015
Autor: kismulu
  • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

         

    Koukám na tu zasněženou cestu a přiznám se, že bych s těma pláštěma co jezdím raději volil suchou silnici. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

           

      Chtěli tu trať po povodních LP 2009 obnovovat. Organizovali petici, předpokládaná cena opravy by byla 100 milionů Kč skutečná cena by byla asi tak dvounásobná. Já jsem jim tu petici nepodepsal.
      Jsem rád, že tady tu cyklostezku máme. Pěkné svezení v příjemé podhorské krajině, kvalitní asfaltový povrch zatím, tak doufám že vydrží

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

             

        Má ale pár much, hlavně životu nebezpečné sloupky uprostřed stezky a taky je úzká oproti cyklo na Rožnov.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.02.2015
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

         

    Jsem ti říkal že tam bude sníh:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2015
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

           

      Ano vím :D Ale byl tvrdý a tak se na něm jelo jako po silnici bez větších potížích ale zdržení i tak bylo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2015
      Autor: kismulu
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lokálko má vrat se mi. -cesta po nové cyklostezce,po náspu b

         

    Kluku, ty si ďábel :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024