reklama

obleceni cykloschein

Ahojte, potrebuju se vybavit nejakym cyklooblecenim, narazil jsem na netu na bundu http://www.cycloschein.cz/index.php?ac=menu&...

ART 380 Jarní bunda Makaro , je to ale az podezrele levny, mate nekdo zkusenosti s touto bundou nebo celkove s oblecenim od tehle firmy? Vsechno maji tak nejak levny, bral bych od nich i capaky a navleky. Diky za vase nazory. Stana

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2006
Autor: Stana
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Mí dva známí cykloturisti se už dva roky šatěj a vybavujou u Cycloscheinu a nestěžujou si. Kupujou si to kdesi u Prahy ve velkoobchodě na živnosťák (asi nějaká obdoba Makra, nevím).

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Mam od nich cyklosukni a v pohode...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Anna)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Mám od nich hodně oblečení - coolmaxový trika, dámský dres, návleky na nohy, na ruce, na boty, termodresy, neprofuk vesty apod. Mám i jarní bundu, takže POZOR na jednu věc.
    Tyhle bundy jsou pěkné střihově, dobře sedí a mají i pěkně řešeny reflexní proužky. ALE POZOR, dělají ze dvou druhů materiálu:

    jeden je jakoby takový slabší šusťák s kostičkovým efektem - byl hlavně v červené a žluté signální barvě (právě kvůli téhle barvě jsem si bundu koupila a trpím). Tento matroš už prý nemají, nicméně můžeš ještě občas mnohde narazit na zbytky - hlavně v červeném odstínu.
    Tyhle bundy jsou strašně citlivé na sebemenší zatržení - hned se vytrhávají z tkaniny nitky ato kdekoli. No a vzhledem k tomu, že kolem cyklistiky máš všude suché zipy (rukavice, taštičky a nakonec i zadní kapsy bundy), tak z milé bundy soustavně ostřihávám vytahané nitečky.
    Vzhledově to zase až tak vidět není, ale otravuje to.
    Jak jsem viděla vzorky na www je možné, že ze zbytků tohohle materiálu budou vnitřní podsádky (ty svítivě žluté a červené).
    Zkoušela jsem s cycloscheinama promluvit i na SportPrague, ale jakmile přišla řeč na vytrhávání nitek sucháčem, tak bylo evidentní, že je to nezajímá - prostě je to moje chyba!!!

    No a pak je druhý matroš - také jakýsi typ šusťák, ale je trošku "silnější" (ber to označení s rezervou) a je lesklejší. A ten je naprosto v pohodě.

    Ještě je otázka, jak v nich bude v létě - teď v zimě je bunda naprosto perfektní, ale mám i tu vestu neprofuk a tam se teda šušťák na přední straně zavlhčuje i zevnitř, takže ji používám opravdu jen když mi táhne na hrudníček :o)))

    Takže bundy doporučuji, ale bacha na materiál - tenoučký (až průsvitný) šušták s kostičkovým efektem nebrat, pokud ti vadí vytrhané nitečky.

    Je ale fakt, že tohle byl jediný defekt, který jsem u výrobků od nich zažila. Jinak si je náramně vychvaluji a každému doporučuji, protože dokáží ušít i na zakázku větší velikosti nebo opraví co je potřeba.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obleceni cykloschein

           

      Hmm... tak to se mi fakt líbí. Dobré provedení i ceny. Asi si dnes objednám něco od cykloscheinu. Neměl bych... peníze se zase odkutálí... ale chci a chci a chci :)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2006
      Autor: Rasťa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obleceni cykloschein

             

        ...zvláště černé návleky vypadají na útlých dámských ručkách úžasně :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Proč k tomu nemáš důvěru když je to levné? Chceš snad mi tvrdit že pouze drahé zboží je kvalitní? :-) Podívej se na těch stránkách je i napsáno koho sponzorovali, to mluví za vše..

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obleceni cykloschein

           

      Nee, nemyslel jsem to tak ze co je levny, neni dobry... mam i nektery drahy veci, co stoji za pendrek, jenom u tech levnych je asi vetsi pravdepodobnost, ze ten material nebude tak dobrej. V tomto pripade bych si klidne i priplatil, potrebuju bundu co neprofoukne a opravdu VETRA, potim se totiz jak dveri od chliva, jen co se malicko vic pohnu.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obleceni cykloschein

             

        Tak v tom případě bych ti bundu z cycloscheinu nedoporučovala. To asi bude lepší pertexka nebo jiný vhodnější matroš. Ta cycloscheiňácká mi přijde, že tolik nevětrá.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obleceni cykloschein

             

        Bundu nebo spíš větrovku mi tu doporučovala Katka a byla to tato: http://www.viva-sport.cz/etape_vento.php
        a má i odvětrání na bocích :-)
        Zkušenost s ní nemám, ale pokukuju už asi týden po ní a asi si ji pořídím :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2006
        Autor: james74
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obleceni cykloschein

             

        Jinak nevim, ale celkem se zapomina na tuhle firmu: www.kalas.cz/
        Maj opravdu zajimave veci.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2006
        Autor: Michal
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    mám od nich elasťáky pod kolena a naprostá spokojenost

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vojta)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obleceni cykloschein

           

      Jo, dole pod kolena, ale vzadu pod pás a táhne ti na záda.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (alda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Tento obchod mohu vřele doporučit. Mám od nich věci a jsem naprosto spokojenej . A ceny mají super .
    Mám od nich kraťasy už asi 3 roky a teď jsem si koupil ještě dlouhé .

    Hold se dá udělat kvalitní oblečení za dobré ceny .

    [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2006
    Autor: HOLZBY-ML
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obleceni cykloschein

           

      čabas holzby-jsem cyklouš z Krušných hor a chci se tě zeptat,je-li ta cena za krátký gatě s laclem a ant.bakt.vložkou fakt dobrá.Ty kraťáky ti opravdu tak dlouho vydržely?.
      Chci je od nich koupit,ale zaráží mě to jejich číslování a ceny.
      Kdyby napsali S-XXL a cena 600 Kč,tak to chápu,ale takhle v tom mám binec.Zkus poradit.Díky Karlos

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (karpat-memphis69 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Pláštěnka Porotex

         

    Když tak pěkně debatujete o jejich oblečení. Jaké máte zkušenosti s jejich pláštěnkou? Má tonějaké větrací šachty v podpaží nebo je to komplet igelitka?
    Dík za info.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Tak jsem bundu porad jeste nekoupil... jsem porad nerozhodnej, kupovat neco co nevyzkousim a neohmatam... jeste jsem nasel zajimavy ceny bund na
    http://www.acstar.cz/kalhoty.htm
    Ja nez si neco vyberu, tak uz se bude jezdit v kratkych dresech :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2006
    Autor: Stana
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obleceni cykloschein

         

    Ahoj.
    Nechci tu rusit chvalu vsech ostatnich, ale ja bych to nekupoval. Mel jsem tu cest mit dlouhe gate a ... Jo, cena je nizka, ale zaplatis nepohodlim. Uz jenom to, ze je to site z malo dilcu predurcuje tyhle kalhoty k tomu, ze nebudou sedet...a nesedeli. Furt jsem je nekde povytahoval, furt mi nekde nesedeli. A po jedne sezone se prodreli jak se soupali o sedlo. Bohuzel nejsem sam. Kolegove v praci maj podobne zkusenosti hlavne s kratkejma kalhotama. Hold bydlime kousek za Pocernicema a tak jsme si rekli, ze je zkusime. Tod jen me zkusenosti. Mozna se neco zmenilo, protoze ja je kupoval pred dvema roky, ale kdyz jsem se v Pocernicich dival do vylohy, tak mi prijde, ze to sijou porad stejne.
    Ted mam nekolik kalhot, jenz jsou site z vice dilu a sednou...
    Jinak zkus se podivat na http://www.axonsport.cz
    Maj zajimavou nabidku.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2006
    Autor: Michal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obleceni cykloschein

           

      Vide dilu=vice svu a to nedela dobrotu... Pan majitel je velky cyklista, takze tohle ma docela promakany a taky oproti konkurenci CycloSchein nedava dolu na kratky nohavice ty nesmyslny gumickovy lemy, od kterejch mas nohy ve vedru od soli rozedreny.
      A k ty vydrzi - samozrejme zalezi, kolik toho clovek najezdi, nam na 68tisic stacilo kazdymu sedm paru kratkych cyklokalhot (plus jedny dlouhy, ve kterejch jsme ale moc nejezdili, spis jsme si davali na nohy navleky, tez od stejne firmy a taktez skvele), takze asi tak v prumery na 10000km jedny kalhoty.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal (a Lucie))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obleceni cykloschein

             

        jasne ze jsem myslel "vice dilu=vice svu"...

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal (a Lucie))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024