reklama

kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nejlevn

kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nejlevnejsi - treba 650.- i s kuframa) a nejakej vyber helm a treter? dik moc PS: zatim sem si helmu zkousel v jednom shopu a tam jsme zjistili, ze ma hlavicka je asi nejak moc velka (pritom tak vubec nevypada :) ) a helmu jeji velikosti tam nemeli, mate nekdo podobnej problem?

[ Zpět ]
Datum: 04.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (peta)
  • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nej

         

    Koupila jsem vloni u Šírera v Brně tretry Specialized s pedály shimano 520+kufry, vše v hodnotě bez pár drobných 3000,-tretry stály 2300,- tak to by toi mohlo cenově pásnout. V tretrách mají výběr velký. Helmu jsem tam nekoupila, v té době jsem už měla, od Pellse (Brno Maloměřice) mám Cratoni Zethos, velká spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2006
    Autor: Daniela
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nej

           

      Jo, a prodejna Šírer je na Vídeňské, to možná víš..:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nej

           

      Zrovna u toho Sirera se mi to nezda, bych se divil kdyby je mel pod tisicovku, mozna ze jsi dostala nejakou slevu, kdyz bralas i boty, ale samostatne ...
      Pete:: za 650kc , to je chces hodne levne, myslim ze nejlevnejsi kamenak bude Pavka za asi 800kc a Bikezone za 770kc.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2006
      Autor: Santus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nejlevn

         

    Ahoj, měl jsem stejný problém sehnat helmu na svoji hlavičku. Loni jsem sehnal PROWELL HELMETS F-38R Lighting R o velikosti L -62-66cm váha 330g za dobrou cenu 650kč. Docela dobře sedí, ale každý má jiný názor, ale můžu Ti říct že jsem sháněl hodně dlouho než jsem vybral.Zkus se podívat na http://www.bagbike.cz/?cmd=1062

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2006
    Autor: Mates
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nej

           

      váha: 270g
      větracích otvorů: 20
      Fusion In - Mold
      GIRO Transfer
      cena: 890,- Kč
      web: http://www.cykloexpert.cz/prilby/giro-transfer...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nej

           

      zdravím, reagujem na prilbu Prowell F-38R, má lákavú cenu a páči sa aj dizajn, má s ňou niekto dlhšie skúsenosti, myslím s nosením. Zaujíma ma tiež tá veľkosť, teda či to nie je nejako posunuté, respektíve, či tá prilba nie je úzka.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tinker ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nejlevn

         

    na bikezone za 770,- Kč

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (franta ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kde maj v Brne levny pedaly simano 520 (co nejlevn

         

    U Šírera jsem byl když sháněl pedály a boty otec, nepřipadlo mi to tam ani levný ani jako dobrej cykloobchod. Ostatně postavit cykloprodejnu někde kam se lze dostat jen autem je trochu divný, ukazuje to, na kterou klientelu jsou zaměření.
    Bikezone u technickýho muzea evidentně provozují odborníci a mají všeho velký výběr. Pokud je prioritou cena, tak tam nejnižší nebude. Už jsem tam aspoň půl roku nebyl, ale pamatuju si, že u trojciferných cen tam všechno stálo o 20 až 30Kč víc než na Jiráskově v RK Cyklos. To je moje oblíbená prodejna a tu taky doporučuju. Neručím za to, že nějakou konkrétní věc neseženeš levněji jinde, a taky nevím jejich současnou cenu těch tvých pedálů, ale jsem si jistý, že jsou obecně levnější než Bikezone a Šírer a že jsou to solidní profíci.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024