reklama

Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

Tak, problémy s pláštěnkou se zdály být konečně zdárně vyřešeny. Ráno plný malý ešus přeslazeného černého čaje, nějaké pečivo zbylé ze včerejška a potom po cyklostezce proti proudu Innu směrem na Telfs, Imst a Landeck. Taková zdánlivě nudná stezka podél Innu, mezi poli, vedle kolejí ... Ale co na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.12.2014
Autor: básník
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    Hezkýýýý. Tyhle psychologický rozbory tuláckého mikrosvěta miluju.
    A měl sis plácnout.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2014
    Autor: cykliska
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

           

      No lákalo to, ale mohl by být problém. A o to jsem zrovna nestál. I když si začala sama ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2014
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

             

        Hele když si začla sama, tak ta myslela jenom na jedno....:). Možná že doteďka brečí někde v křoví:).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2014
        Autor: mira.l
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

             

        Tak buď by reagovala vstřícně, a možná by se tvůj blog ubíral úplně jiným směrem.
        A nebo by reagovala odmítavě, a to by se asi také děly věci.
        Představivosti, pracuj !

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2014
        Autor: cykliska
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    Jsme to stejní famfaróni, já si kvůli copaté bězkyni málem ztrhnul pajšl v Německu, o pár měsíců dřív :-)

    Hezké, moc hezké...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    Ty jo copatá běžkyně. To mi když se poštěstilo vloni před Pasovem, tak celý fotbalový klub. Drželi jsme se za nima asi 10 km než nám utekli :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

           

      Pánové,
      začínám mít podezření, jestli ta copatá není náhodou jen jedna. Je zřejmé, že se pohybuje v německy hovořících oblastech a zjevuje se mužům v nejlepších letech.

      Něco jako Rusalka, jenže cyklistická.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    Koukám, tento díl je pro pány. Ale mně se taky líbil. Trochu jsem se zarazila u toho datumu, ale my jeli bez vlajky, vyjížděli později, jeli taky proti proudu a vlastně nakonec jinudy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

           

      Taky se mi to moc líbí, ale nemyslím, že je to jen pro pány.
      Myslím, že jsem tady už jednou popisovala situaci, kdy jsem jela po pěšocyklo a před sebou uviděla kluka, namakance svalnatýho, jednoznačně maskulinní proporce. Jel na kolečkových lyžích s hůlkama přesně k hraně podpažní jamky, parádně, nahoře bez (trika). A měl podprsenku. Aspoň se mi to tak ze zadu a z dálky jevilo. Byl rychlej, ale přeci jen jsem ho na kole dojela, abych zjistila, že ten popruh na zádech není podprsenka, ale popruh od nějakého toho super-hyper puls-tep-rytmus-kroko měřáku.
      Pozdravila jsem ahoj, ale na rozdíl od básníka, on na mě žádné hejpokřiky nezkoušel. Nejspíš usoudil, že by v mém případě už mohl hrozit infarkt myokardu.
      Takže, básníku, važ si toho, toť znamení, že pořád jseš ve formě (alespoň naoko):-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2014
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2014
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

         

    Zase jsem si nechala na čtení dva díly najednou a dobře jsem udělala. Moc pěkné :o)))

    Jen je škoda, že jsi se v té secvakané pláštěnce nevyfotil. Ten dračí hřbet bych chtěla docela vidět :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 6: Příjemné vyhlídky

           

      Teď při prohlížení fotek zjišťuju, že jsem nefotil (neměl chuť vytahovat foťáček) když pršelo. Takže autentické poznámky z cesty jsou plné nadávek na mokro a déšť, ale fotky mluví jinak.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2014
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024