reklama

Jak jsem si uvařil první pivo.

Stejně jako Čechové a Moravané, i my Slezané máme rádi zlatavý mok zvaný pivo. Uvařit si vlastní pivo. Tato myšlenka mně napadla před několika léty, ale o vaření piva jsem téměř nic nevěděl. Když jsem se konečně dobral k tomu, jakým způsobem se pivo vaří a co vše k tomu takový rádoby sládek…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.12.2014
Autor: Papji
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

Gratuluji k první várce... k tomuhle se taky chystám, prostory a topení mám, ale nějak to pořád nevychází

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prostě borec. Skvělý! Možná jsi tomu věnoval příliš péče. Čím víc péče, tím lepší stupňovitost, ne?
    Jinak mistrem na domácí vaření piva je tu myslím Zdenál (zden42) a nemáš ho tak úplně daleko.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Od Zdeňka jsem si pochopitelně nechal poradit, ale stejně nejvíc zkušeností sbírám vlastním vařením.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Papji
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady si musím vypůjčit od klasika...

"Stejně jsme my Češi šikovnej národ"

https://www.youtube.com/watch?v=08tNm04IEJE&...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526

Gratuluji! Tohle mam v planu uz dlouho. Proto jsem taky vyslal syna studovat potravinarskou chemii :-). Asi je ale lepsi se do toho rovnou pustit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťačku na kolo a turistiku z Plzeňska Jsem štíhlý 65/189/VŠ.

Hledám: Partner nejen na kolo

17.09.2019
Ahoj, hledám parťáka nejen na kolo, ale i na turistiku, tenis, do divadla. Chodím po horách, v zimě lyžuji. Dokážu…

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri

Hledám: pridejte se ke skupine Moravsti bajkeri
17.09.2019
Ahojte, zalozil jsem takovou bajkarskou skupinu pro organizovani MTB vyletu po nasi krasne Morave (facebook…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (15 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019