reklama

Jak jsem si uvařil první pivo.

Stejně jako Čechové a Moravané, i my Slezané máme rádi zlatavý mok zvaný pivo. Uvařit si vlastní pivo. Tato myšlenka mně napadla před několika léty, ale o vaření piva jsem téměř nic nevěděl. Když jsem se konečně dobral k tomu, jakým způsobem se pivo vaří a co vše k tomu takový rádoby sládek…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.12.2014
Autor: Papji
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Gratuluji k první várce... k tomuhle se taky chystám, prostory a topení mám, ale nějak to pořád nevychází

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Prostě borec. Skvělý! Možná jsi tomu věnoval příliš péče. Čím víc péče, tím lepší stupňovitost, ne?
    Jinak mistrem na domácí vaření piva je tu myslím Zdenál (zden42) a nemáš ho tak úplně daleko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

           

      Od Zdeňka jsem si pochopitelně nechal poradit, ale stejně nejvíc zkušeností sbírám vlastním vařením.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2014
      Autor: Papji
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Tady si musím vypůjčit od klasika...

    "Stejně jsme my Češi šikovnej národ"

    https://www.youtube.com/watch?v=08tNm04IEJE&...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Gratuluji! Tohle mam v planu uz dlouho. Proto jsem taky vyslal syna studovat potravinarskou chemii :-). Asi je ale lepsi se do toho rovnou pustit...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

545 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024