reklama

SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

Dobrý večer,
včera jsem zakládala téma o tachometrech, dnes už se rozhoduji mezi třemi.

Sigma BC 16.12 STS
Sigma 1009 STS
Sigma 12.12 STS

Který byste si vybrali vy?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.12.2014
Autor: ivkaa
  • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

         

    Upřímně - já žádný. Také jsem měla takovouhle vychytávku za spousty peněz a zjistil jsem, že nakonec je nejlepší obyčejný tacháč z LIDLu za 150,- Kč. Minimálně už jen proto, že když se pokazí, jdu a koupím nový.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

           

      ...to je pravda- já už skoro 10 let používám bez problémů CateyVelo 2(tehdy kolem 500,-). Ukazuje okamžitou i prům.rychlost, denní a celk. km, čas jízdy, hodiny a porovnávání okamž. a prům. rychlosti- zatím jsem víc nepotřeboval. Baterie vydrží skoro 5let- po výměně se dají nastavit předchozí celk. km. Dostal jsem darem i Velo 8, (před2-ma lety), slouží jako rezerva (má navíc prům.rychl.a cal)-bezdrát nechci...
      http://sporttestery-a-computery.heureka.sk/cat...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2014
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

           

      ....proč jen Sigma- věrnost značce?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2014
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

             

        Proč se ptáš mě?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.12.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

               

          ...nepozornost ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2014
          Autor: bi-jan-cyk
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

         

    Vyber podle toho, jaké chceš fumkce. Kvalita bude /- stejná.
    U bezdrátu pozor, některá světla můžou přenost rušit.

    Jenom mi není jasné, proč kvůli takovému dotazu musíš zakládat 2 témata. Šlo to napsat i do toho prvního.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2014
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

           

      Jo, to potvrzuju ! Klasická přední kombinace blikačka/svícení, led na dvě tužkový - dokud bliká, tachák jede. Jak dám trvalý svícení, je po muzice. Mám tyhle lampičky dvě různý a u obou stejnej efekt. Dražší Fenix ani Hella neruší.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2014
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

             

        Taky mám stejné zkušenosti. Co je ovšem zajívamé, že Sugma na dvě tužkové AA ruší, zatímco Sigma na čtyři AAA tužkové neruší...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2014
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

         

    SIGMA BC 16.12 snad někde mám i s tím čidlem kadence, to nekupuj, klidně ti to pošlu.

    Měl jsem s tím jen problémy, někdy měřil, jindy ne, zřejmé se ten bezdrát hádal buď s nábojovým dynamem, nebo světly, mobilem či navigací, sundal jsem to a nahradil nějakou tou levnější drátovou variantou, kadenci jsem se naučil podle toho krámu držet, tak už to nepotřebuju.

    Pokud nevozíš moc elektrokrámů na kole, může to fungovat, jinak je to k prdu, když ti na 50 km vysadí....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

           

      jo mám ho v krabici...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

         

    Je to asi jedno, vezmi ten, který bude funkcemi vyhovovat. Ale bezdráty občas zlobí a to je pak k vzteku. Zvláště pro nás, hračičky, mám s tím osobní zkušenost. Proto vozím jen drátové computery, i když musí jít stranou estetika.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2014
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

         

    K tomu bezdrátu jen takový postřeh. Jak jsem jel letos přes oblast s těma větrnýma elektrárnama, tak mi přestal tachometr ukazovat. A jak jsem z té oblasti vyjel tak zase začal. a Protože jsem se na druhý den vracel stejnou cestou, tak jak jsem projížděl pod těma větrnýma elektrárnama tak zase přestal ukazovat a jak jsem od nich odjel nějaký ten kus tak zase začal ukazovat. Tak mě napadlo, jestli to s těma větrnýma elektrárnama neměla ta chvilková nefunkčnost nějakou souvislost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SIGMA BC 16.12 STS/ 1009 STS/ 12.12 STS

           

      ...možná se to pulsování vzduchu od vrtule elektrárny hádalo s kmitočtem kompu :-))
      jediná výhoda bezdrátu je chybějící kabeláž, jinak nevýhody převažují (další baterie, citlivost a rušení vn a vvn,elektronikou a kdoví čím ještě) a to při vyšší ceně...:-(( není nad klasiku!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2014
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

350 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024